Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatok...

Milyen tornagyakorlatok használnak leginkább a hason lévő hurkák, felesleg ellen?

Figyelt kérdés
Még decemberben kezdtem el edzőterembe járni, nagyon szeretem, több gépet is kipróbáltam ami a has, fenék illetve a combokat célozza meg, de rájöttem, hogy leginkább a futást élvezem. Egyenesen szeretem, mindig alig várom mehessek megint. De nem tudom hogy az ér e valamit a has (pontosabban köldök alatti vékony hurkácska) eltüntetésére?

2016. jan. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Irányított fogyás nincs, a legjobb eredményhez az étkezést is rendbe kell tenni.
2016. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igyekszem arra is odafigyelni.

Effektíve fogyni nem akarok, csak a fent említett hurkát eldolgozni (ha van ilyen egyáltalán) és úgy általában, feszesebb bőrt has/fenék/derék/comb tájakon.

2016. jan. 17. 20:32
 3/3 anonim válasza:
100%
Nincs célzott fogyás, ha az étrendeddel nem veszítesz kg- ot, akkor még csak "nagyobb" leszel, mert izmosodni fogsz alá, de a zsír nem megy le! Edzéssel NEM lehet célzottan hasról fogyni, csak ha kevesebb kalóriát viszel be, mint, amennyire szüksége lenne a szervezetednek. DE akkor mindenhonnan fogysz, sajna lehet a hasadról utoljára. Mint pl a nőknek a siratott mellfogyás, de az úszógumi még ott maradt.
2016. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!