Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szükséges a táplálkozástanácsadó?

Szükséges a táplálkozástanácsadó?

Figyelt kérdés
Nektek volt sikeres diétátok(tartós) tanácsadó nélkül? Honnan voltatok biztosak abban,hogy valóban jó a szervezeteteknek amit esztek?
2017. okt. 4. 21:45
 1/3 anonim válasza:
Brötty Lee-nek nem kellett
2017. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, sokat fogytam. Nos, hallgattam a testem jelzéseire (jó a kommunikációnk) s azért ha nagyon sokat olvasol, pár alapinfó kikristályosodik a sok vita közepette s elég sok tévhitet eloszlat a tömegek tapasztalata is.

Határozottan komoly fogalmam van, hogyan jó ennem s tudom, hogyan tudok fogyni. Szerintem egy dietetikussal csak összevesznék, mivel kevés lehet elég nyitott az enyhén speciális esetemre (nyilván sokmillióan esznek sokkal érdekesebben, mint én, de ez akkor is töredék). A tipikus étrendek nekem nem jók. Egy igazán hozzáértőt pedig nem keresgélek, úgysem tartanék be semmit, nem így működöm. Ez egy folyamat menet közben derül ki, mi működik, mi esik jól s még én is változom az évek során. S nem vagyok akármire hajlandó, ami fizikailag jó nekem, lelkileg is okénak kell lennie, némi rugalmassággal.


Tuti nem tökéletes az étkezésem, bár valószínűleg olyan eleve nincs. De ez már nekem megteszi, nagyságrendekkel jobb, mint rég. S a tudott alkalmi negatívumok nekem megérik, meg erősebb a pozitív oldal :)

2017. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt (van). Elolvastam ezt-azt, könyveket, cikkeket, olyanoktól, akik értenek hozzá (leginkább orvosok). Onnan vagyok biztos, hogy ez jó nekem, hogy lefogytam és tartom a súlyom évek óta, évente elmegyek vérvételre és minden alkalommal javultak az értékeim. Emellett jól érzem magam, szebb a bőröm, jó az emésztésem.
2017. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!