Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túró mint fehérjeforrás de...

Túró mint fehérjeforrás de hogyan?

Figyelt kérdés
A túrót hogyan eszitek diéta alatt? Natur,körözöttként,édesítővel nasinak? Én csak körözöttként eszem de elég unalmas...mondanátok pár tippet mit és hogyn készíthetek belőle?

2017. okt. 10. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:

a fehérjéért mindent...

sima, közönséges túrót ilyenekkel ízesítem, nagyon kellemesre sikerül(nagyjából 200 gr tútóhoz)

-8 gr-os vaniliás cukor

-2 tk valamilyen lekvár

-ha kívánom, akkor simán megsózom

-juhtóróval keverve

-tejföllel keverve

-sült szalona(30 gr)töpörtyűvel keverve


ez utóbbi a legjobb...kenyérszalonnát felkockázok, majd nagyon gyenge lángon kisütöm(15 perc), majd ha már szép aranybarna, akkor leöntöm a zsírt, és a töpörtyű mehet a túróra..ez maga a csoda.


ha megnézed a kalóriatáblázatot sült szalaonna cím alatt, akkor meglátod, hogy nem nagy durranás..a zsírt meg átadom a szomszédnak.

2017. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagymával vagy Vegetával ízesítve kiváló.
2017. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a reggeli zabkásába is bele szoktam tenni. Édesítőszerrel, darabolt eperrel (télen mirelit), sok fahájjal finom.

Aztán szoktam még úgy fogyasztani, hogy natúr joghurttal, és ízesített fehérjeporral keverem össze.

Vagy pedig 0%-os jogobella gyümölcsjoghurttal, és valamilyen darabolt idénygyümölccsel összekeverve, olykor jó sok fahéjjal (nagy fahéj rajongó vagyok).

2017. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egy kevés joghurttal kikeverem,és rakok bele valami gyümölcsöt (kivit,meggyet,epret,stb) és egy kis édesítőt is teszek bele
2017. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Natur joghurt + izesitett feherjepor + turo. Botmixerrel jol kikeverni. Olyan mintha kremturot ennel. ;-)
2017. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, a sült szalonnás nagyon jól hangzik ☺ Fehérje porokat nem eszek de az édes változatok szerintem anélkül is finomak lehetnek!
2017. okt. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!