Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta 500 max 800 kcal-t...

Ha naponta 500 max 800 kcal-t viszek be és mozgok is mellé, akkor mindegy, hogy miket eszek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha csak édességeket, tésztafélét, pékárukat eszem, viszont napi 500 vagy legfeljebb 800 kcal-t viszek be így, akkor attól még elhízhatok a lisztes cukros dolgoktól vagy ha mértékkel eszem akkor nem?

Mellette sokat sétálok, biciklizek és judozok is.


2017. okt. 15. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alacsony energiabevitel mellett inkább az a kérdés, hogy lesz-e energiád ahhoz, hogy sportolj.
2017. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mozgás nélkül is simán éhenhalsz vele, ha sokáig csinálod. Nekem mozgás nem menne ennyivel, de +1000 kcallal lefogynék, bármit ennék, mivel kalóriadeficitben lennék, ha mozgok valamit. A te kalóriaigényedről mit sem tudok, de 800 kcal koplalás akkor is, ha meg se moccansz, akármilyen is, kivéve extrém eseteket (pl. különösen alacsony törpe vagy).
2017. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehetsz 800 kalóriányi kolbászt is, vagy 800 kalóriányi salátát is, egyiktől se fogsz jobban hízni. Ha túlléped a napi kalóriakereted, akkor fogsz hízni.

De valószínűleg meghalsz ilyen életmóddal, úgyhogy nyugodj békében.

2017. okt. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm:D
2017. okt. 16. 05:42
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Pl. egy nagy poharas gyümölcsjoghurt kb. 500 kcal. Biztos vagy benne, hogy fedezné a napi energiaigényedet? Fogyni fogynál, nem kérdés, de nem minőségi fogyás lenne, mert az izmot bontja le először a szervezet. Mindig csak a kalóriadeficitet hangsúlyozzák... annál sokkal fontosabb a bevitt táplálék szénhidrát-zsír-fehérje aránya. Ne a kalóriák bűvöletében élj. Testépítéssel, sporttal, reformkonyhával foglalkozó oldalakon remek receptek, mintaétrendek vannak. Ott nézelődj, és amellé sportolj. Sok sikert.
2017. okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Édességből és tésztából 500 kalória? Egészséges is és biztos nagyon hasznos a szervezetednek. Éhen fogsz halni, ingerlékeny leszel, aztán ha abbahagyod, akkor visszaszedsz több kilót, mint amennyitől meg akartál szabadulni. Egyél rendesen, rendes ételeket, de mozogj mellé.
2017. okt. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi energiával az alapvető tevékenységekre sem lesz kapacitásod, nemhogy sportolni. 1200 kcal egy átlag ember energiaigénye, ha csak egy helyben fekszik és meg sem moccan, csak hogy legyen viszonyítási alapod.
2017. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 2 évig éltem kb. ennyi kalóráival. Nyilván nem javaslom senkinek és utólag tök egyértelmű, hogy beteg voltam, akkor csak a fogyás érdekelt, mert máshogy nem ment le semmi. A kérdésedre válaszolva: tökmindegy, hogy miből viszel be, csak ne lépd át a keretet. Én igényeltem a mennyiséget, ezért tonhalon és zöld salin éltem, de voltak hosszabb időszakok, amikor csak pékárut fogyasztottam. Hozzátenném, hogy semmi energiám nem volt sportolni,tanulni és kb. 2 hetente beteg voltam. Ne csináld ezt a szigorú diétát, én elhiszem, hogy nehéz, de ha ilyen keves étellel tudsz csak fogyni, akkor annak mindig van orvosi oka, azt vizsgáltasd ki! Én megtettem, igazam volt és most gyógyszeres kezelés mellett napi 1500 kcal elfogyasztásával tartom a súlyom. Gyógyulást kívánok!
2017. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!