Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok naponta 50 ml 2,8%-os tej?

Sok naponta 50 ml 2,8%-os tej?

Figyelt kérdés
Zabkasaba
2017. okt. 22. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az kb. 28 kcal! Rengeteg!
2017. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Naponta fél liter tejet iszom meg... (ja, ez a minimum)... Régebben volt szerencsém naponta ugyanezt a mennyiséget igazi házi tejben meginni (finom és jó az illata - csak tehén tejet ittam, de szívesen megkóstoltam volna a kecsketejet is, ami elvileg édesebb). Tudod, mi lett az eredmény? Rohadt erősek a csontjaim. Amúgy a zabkásával falnak mész. Vegyél inkább elő két szelet kenyeret, kend meg mondjuk hambi krémmel, süsd meg és azt egyél... Még a végén elfogysz attól a sz**tól.
2017. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor most ne igyak ezt se inkább?
2017. okt. 22. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan elfogyaszthatod azt a fél deci tejet a zabkásádban.
2017. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kinek sok? Aki nem iszik tejet, annak sok, de fogyni természetesen lehet vele... Ha a te egészségtudatosságodba belefér s nem akadályoz a fogyásban (mert bármi akadályozhat, vannak érdekes egyéni dolgok. én pl. zabkása jelenlétében szinte garantáltan nem fogynék), ihatod.
2017. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha neked belefér, igyad, sok bajod nem lesz tőle. A magam rèszéről èn nem fogyasztok tejterméket, mert a fehérje tartalma elenyèsző a zsírtartalmàhoz viszonyìtva. A tej amùgy nem feltètlen egèszséges, egyedül a tejlobbi èrdeke hogy az emberek fogyasszàk.
2017. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem sok. Én 100ml-t használok naponta belőle.
2017. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések és ezek a válaszok, mindent visznek... Xdd

Én 600 ml-t iszom meg.

Nem lesz tőle semmi bajod, nem a tejtôl hízol el.

2017. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző, de semmi más ételtől sem hízunk el... Csak a többlettől. Akár tej, akár répa, akár tk kenyér adja azt (bár persze leginkább a teljes étrend, együtt).

A sok tej azért alaposan tud segíteni abban, hogy elhízzon az ember, folyadékból sokan könnyen túleszik magukat, zsír is egész sok van benne, de főleg cukor akad benne igen sok, az inzulinszintet is megdobja... Fogyáskor nem előnyös és sokak szerint máskor sem, de természetesen lehet sok tej mellett fogyni (már akinek).

2017. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de 50ml belefér kivéve ha laktózérzékeny vagy
2017. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!