Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek egy hétig látszód...

Ha nem eszek egy hétig látszódni fog, hogy fogytam?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 01:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert egyheti nem eves utan otthon fogsz ulni es senki sem fog latni. Ha nem is iszol meg vizet sem, akkor meg komaba is eshetsz, ha ugyes vagy.
2017. okt. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Igen.

Szédelegni fogsz, sőt erőd sem lesz felállni.

2017. okt. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Muszáj enni! Ha fogyni akarsz sportolj!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minimális szinten eszek azért. A sporokban nem vagyok jó.
2017. okt. 28. 09:45
 5/14 anonim válasza:
67%
Ha nem eszel semmit akkor egy idő után hízni fogsz nem fogyni
2017. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, látszani fog. Úgy fogsz kinézni, mint aki túl van egy hét hányós-fosos víruson.
2017. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Csinálj akkor inkább folyadékböjtöt, kezdésnek 3 napig szilárd táplálék nélkül. Nem fogsz legyengülni se kómába esni, sőt energikusabbnak fogod érezni magad mert a tested az energiát az emésztés helyett a zsír feloldására fogja használni.

Nézz utána először és mindenképp konzultálj orvossal előtte és közben. Feltéve, hogy komolyan is gondolod, mert én arra gyanakszom hogy csak lusta és falánk vagy aki azt hiszi erőfeszítések nélkül le tud fogyni, és ez egy légből kapott ötlet volt amit holnapra elfelejtesz.

2017. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Látszani fog. Csúnya leszel. Az a kevéske izom is eltűnik rólad, ami tartja a tested, löttyedt leszel, összeesett.

És persze teljesen legyengülsz, nem lesz erőd semmihez sem.

2017. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"sportokban nem vagyok jó"

Édes istenem...

Nem versenyszerűen kell sportolni. Ha van kezed-lábad és tudsz mozogni, nem vagy kerekesszékhez kötve, akkor pont annyira jó vagy a sportokban, amennyire a fogyáshoz kell. Sőt elárulom, hogy a kerekesszékesek is szoktak sportolni, még olyanok is, akiknek se keze, se lába.

2017. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem fog látszódni semmi.
2017. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!