Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3hét alatt nem fogytam semmit,...

3hét alatt nem fogytam semmit, miért?

Figyelt kérdés
Már 3hete dietazom de nem latom az eredmenyet. 171cm vagyok es 57kg, nem vagyok tulzottan kover, de a hasamon es a combomon van egy kis felesleg, ami engem nagyon zavar. Elkezdtem egy olyan dietat, hogy egyaltalan nem eszem kenyeret, peksutemenyt, tesztat stb. Napi 5x etkezem, nem iszom cukros italokat, a reggelim az banan vagy rizstej (normal tejet sem iszom) a tizorai az light mozzarella vagy repa vagy pufi rizs. Az ebedem altalaban vegetas csirke(125g), amit kokuszzsirban sutok ki es melle egy kis quinoa (45g). Ugyanez uzsonnara. Vegul este pedig rantotta (3-4tojas) vagy 1 kis konzerv tonhal salataval. Hetente 2x-3x kardiozom es 1× erosito edzesen veszek reszt. Az erosito edzes utan egy heten egyszer megeszem egy feherjeszeletet, ami 35g, ez a bunozes. 1hete szakitottam a baratommal, ettem 4szem raffaellogolyot, de nem hinnem, hogy emiatt ne fogynek. Elotte csak mekin es kolan eltem, megsem hiztam, most meg nem akar egyszeruen semennyi lemenni, pedig a 2eletmod eg es fold. Moziban ettem meg szaritott kokuszt, de egyszeruen nem birtam ki ragcsa nelkul, de az is 40g volt es azt is bio reszlegen vettem. Mit csinalok rosszul?
2017. okt. 29. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

" 171cm vagyok es 57kg"


Nincs hova fogynod, ezért eredményt se várj. Ezekkel a számokkal max formátlan lehetsz, edzél egy kicsit, az segít. fogyás az neked nem

2017. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lényegtelen mit eszel ha nincs kalória deficit. Amilyen sovány vagy nem is lesz egyszerű elérni. Szóval több sport, kaja maradhat habár kevésnek tűnik.

Ide regisztrálj be [link]


Itt tudod követni a kalória beviteled, be tudod írni azt is , hogy mit sportoltál szóval ezek alapján biztos menni fog.

2017. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem számoltam ki, de egész rendesen eszel (bár nem sokat, de az energiaigényed se lehet sok, bár edzel, de nem tudom, mennyit és a test képes optimalizálni a rendszeres sportot) s nem igazán van miből fogynod (lehet, hogy akad rajtad egy pici felesleg, persze, de igazán kevés). Nem meglepő, ha nem fogysz.


Attól még, hogy a bio részlegen veszel egy zsírdús cuccot, az attól még akadályozhat a fogyásban...


De lehet, hogy fogysz, csak annyira lassan, hogy a testsúlyod természetes ingadozása elfedi az eredményt. A testünknek meg se kottyan felkapni 2 kiló vizet. Bár ha 3 hétig folyamatosan nem fogytál, akkor inkább a deficittel lehet baj.

2017. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!