Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Semmit nem fogytam, pedig 1...

Semmit nem fogytam, pedig 1 hónapja diétázom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
1200 kalóramennyiséget eszem, 1900 kellene ahhoz,hogy stagnáljon a súlyom. Mérlegem ugyan nincs, de semmi változást nem látok magamon és nem is érzek. Naponta tornázom is 5-10 percet, és 168cm vagyok, 76kg és nő. Egyszerűen nem fogyok hiába kerülöm az egészségtelen ételeket, sok gyümölcsöt, fehérjét fogyasztok, sok vizet iszom. Miért?
2017. jún. 3. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
5-10perc torna nem számít, s attól, hogy szerinted egészségesen étkezel, még lehet, hogy túl sokat viszel be, rosszul számolsz. Attól, hogy nem látsz változást, még lehet, hogy van, hisz se centikben, se kilókban nem mérted magad.
2017. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először mindig belülről fogysz (a belső szervekről ég a zsír) A mozgás szerintem is kevés. Számolj úgy, hogy fél óra futás kb 2 szendvics lemozgása (és akkor csak nullán vagy)
2017. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy az az 1200 kcal is szemét kajákból áll össze. Nem elég a kalóriát számolni, pontosan kiszámított fehérje-szénhidrát-zsír bevitelt is kell követni.

5-10 perc torna az minek? Semmire sem jó. Én pl. heti 5 alkalommal tornázom 1 órát intenzíven. Most 1 év után már elég jól látszik is, sokat formálódtam. 23 kilót fogytam, szintén 1200-1300 kcal mellett, a fent említett 3 dologra (feh.,szénh., zsír) pedig nagyon odafigyeltem.

2017. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Márpedig akkor 1200 kcallal fogynod kell, attól függetlenül, hogy az miből tevődik össze (nyilván az egészség, közérzet és az izmok megtartása miatt nagyon nem mindegy az sem, de a fogyás a kalóriaegyenlegen múlik).

Azt tudom elképzelni, hogy viszonylag lassan fogysz és azt az első hónapban elfedte a testsúlyingadozás.

Nem tudom, kitapasztaltad-e, hogy 1900-zal súlyt tartasz, vagy csak tipp ez, de ha tapasztalat, akkor sem tuti, hogy alatta fogysz, vannak érdekes dolgok az anyagcsere sebességének változása körül. Plusz számolhatsz rosszul (ha tudod, hogy nem, OK, de sokan számolnak és iszonyúan rosszul. ha nem mérsz le mindent grammra s nem számolsz a megadott vagy saját adataiddal kész cuccnál, akkor sokat lehet tévedni).

2017. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, en egy hónap alatt fogytam 15 kg.ezernyi dieta utan.amik nem jöttek be. en csak úgy fogyok, h alig eszem, és edzek.talaltam egy zsiregetöt amitöl ehes sem vagyok.naponta max 800-1000 kcal eszem.most a múlt heten ette rendesen,nem szedtem a zsiregetöt.ráálltam a mérlegre ls semmit sem hiztam.
2017. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!