Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a gyomorkorgás...

Mit csináljak a gyomorkorgás ellen?

Figyelt kérdés

Suliban elég ciki..

Enni nem fogok. Valami más megoldás?


2017. nov. 2. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ember... ötven éves rottyoknak szokott korogni a gyomruk! Mit eszel te nap mint nap, hogy így fortyog benned a sav? De az is lehet, hogy kevered a bélhangokkal, az meg az emésztetlen sz@r erjedése miatt van, az se jobb.


Erre mindre van megoldás, ha utánanézel és nem vagy begyöpösödött, mint a legtöbb ember, akkor megtalálod.

2017. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Vízivás, rágó.
2017. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#11: Nem, mindenkinek szokott korogni a gyomra, ha régen nem evett. Gyerekeknek is. Hol élsz te, hogy sosem hallottál erről? Még ha te gyakran eszel is, nem mindenki teszi.


Nekem nagyon ritkán korog a gyomrom, de ha sokáig nem eszem, igenis hajlamos rá. Ma nem korgott 25 óránál sem (legutóbbi evéstől számolva), de tegnap 16 óránál is, ez ilyen.


Kérdező, eszel vagy nem tudsz mit tenni, illetve egyszer olvastam, hogy van, akinek a kávé is segít. Az evéssel nincs semmi gond, a kalóriával sem, kalória kell az életben maradásunkhoz.

Persze ha nem vagy éhes, szerintem ne egyél.

A gyomorkorgás maga NEM éhség, bár sok embernél együtt jár a kettő.

2017. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!