Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nek. Tek nincs így? Mindjárt...

Nek. Tek nincs így? Mindjárt elsírom magam.

Figyelt kérdés
Végre rávettem magam a fogyókúrára. Nem koplalok, és eszem azokat az ételeket, amik segítik az emésztést, úgy ahogy a fogyókúra nélkül is. De amint a szervezetem észreveszi, hogy kevesebbet ettem, mint szoktam, felmondja a szolgálatot és azonnal raktározó üzemmódba kapcsol. Magyarán: Székrekedés. Bármilyen diétát kezdek, amint csökkentem az adagomat, rögtön székrekedésem lesz. Pedig tényleg rostdúsan eszek, mozgok és sok vizet iszok!:( Segítsetek!
2010. máj. 30. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyél a fogyókúra alatt naponta két deci joghurtot, vagy kefírt. Tegyél bele másfél evőkanálnyi lenmagot. Ez rendbehoz és fontos aminosavakat, omega zsírsavat is juttat a szervezetedbe.
2010. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
5%

miaz a Nek. Tek ?

nektek? sötét, egybekel irni xd

2010. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
"egybekel"...ki a sötét???
2010. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló: Nagyon köszönöm az ötletet, holnap első dolgom lesz, hogy veszek lenmagot!:) Ha jól emlékeszem azt még szeretem is.

2. hozzászóló: Ha ismered ezt az oldalt akkor tudod, hogy nem lehet E/2.-ben kérdést feltenni, így raktam közé egy pontot, hogy becsapjam a rendszert.

3. hozzászóló: Szemfüles! Köszi.;)

2010. máj. 30. 22:32
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

A raktározó üzemmód NEM AZONOS a székrekedéssel. Ezt a baromságot honnan vetted?


A raktározó üzemmód azt jelenti, hogy bár kevesebbet eszel, nem fogysz.

A székrekedés meg azt jelenti, hogy nem wc-zel.

A kettőnek semmi köze egymáshoz.


A székrekedést egyébként a helytelen táplálkozás okozza legtöbbször. Nem írtad le, miket eszel egy nap, így nem tudunk segíteni. De sokan hitték már itt, hogy mindent jól csinálnak, de közük nem volt az egészséges kajáláshoz.

2010. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

egyél reggel éhgyomorra mindig szilvalekvárt! Az is jó.

Vagy langyos vízbe fél citrom leve, és fél óráig ne egyél rá, minden reggel ezzel indíts!

De a lenmag legjobb.

2010. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egyél reggelire zabkorpát és igyál napközben sokat. még akkor is ha nem vagy szomjas. emelett napi 5-6 kis adag kaja, sok zöldség, gyümölcs. egyél naponta natúr joghurtot is tegyél bele egy kanál őrölt lenmagot. de a folyadékbevitel nagyon fontos, mert ha keveset iszol akkor azért van szorulásod.
2010. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt a lenmagot még nem próbáltam, ilyen speckó kajákat nem ismerek, nálam eddig a Sárgabarack befőtt, vagy a rostos naracsos Hohes-C üdítő vált be ilyen esetre :)
2010. máj. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lenemag nagyon jó! De hat tartós az állapot akkor doki.

Nekem évekig tartó székrekedésem volt+ egyéb bajok és kiderült,hogy liszt érzékenység van a dologban.Soha nem gondoltam volna.

2010. máj. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most biztos le fogtok pontozni, de szűztea kapszula. Velem is ugyanez volt, elhatároztam hogy lefogyok, és abbahagyom a dohányzást, mindezt egyszerre, hát, ne tudd meg, 3 naponta ha el tudtam végezni a dolgom. Előtte a napi 3 volt normális, azt szoktam meg. naponta bevettem 1-2 szem szűzteát, és nem volt vele problémám utána. Amúgy még most is szedem, és minden hátrány ellenére, amit olvastam róla itt, meg egy másik fórumon, semmi káros mellékhatása nem volt.
2010. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!