Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nőnél 32% körüli testzsírszáza...

Nőnél 32% körüli testzsírszázalék nagyon magas? Mennyi az ideális érték?

Figyelt kérdés
Kaptam egy mérleget, ami méri a testzsírszázalékot és a vizet is, ezeknek mik az ideális értékei egy 24 éves nőnél? Ezek a mérlegek megbízhatóak?
2010. máj. 31. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem is olyan mérlegem van ami elvileg méri ezeket de igazából én sem bízom benne. nekem 19% körüli értéket szokott mutatni vagy max 21%. a 32% tutira sok, de ha annyira érdekel menj el egy ilyen vizsgálatra ahol rendesen megmérik. abban az eredményben lehetsz biztos.
2010. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az a mérleg semmit sem ér.

Gondold el, a 2 láb között milyen utat jár be az elektromos áram. Vannak megközelítőleg pontos gépek, ami 4 ponton mér.

Rá kell állni + megfogni egy fogantyút amin elektródák vannak. Ezt én diéta alatt próbáltam és elég pontosnak tűnt.

De ezek csak jobb konditermekben vannak, több milliós gépek.

A 3000 forintos Tescógazdaságos mérleg nem mér semmit.

Egy betáplált algoritmus szerint adja meg az adatokat.

Próbáld ki, adj meg pl. más magasságot v. életkort és egyből más értéket kapsz.

Ha valóban mérne, ez nem így lenne.

2010. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és tényleg más értéket ad! Ugye a saját adataimmal 32%-ot írt, amikor beírtam mást, akkor pedig 19%-ot.
2010. jún. 2. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!