Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne fogyjon el a motivációm a nap végére?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy van motivációm ,diétázom sportolok de van amikor hazaérek és így az utolsó étkezésemet elrontom.

Tehát napi 5x étkezem reggeli puffasztott rizs valami szalámival,pulykamellsonkával ilyesmi. Ebédre csirkemellet vagy zöldséggel vagy kuszkusszal. Plusz napi 3-4 liter vizet simán megiszom. Mindezekhez hozzá vagyok szokva ,szeretem őket nem gond.

Azonban mostanában többször is előfordul(t) sajnos hogy mondjuk egész nap tök jól bírom de későn érek haza ilyen fél hat fele ,fáradt vagyok,éhes es gyakran előfordul hogy eszem valami jó egészségtelent.

Egyébként nem éheztetem magam csak elő szokott fordulni hogy nincs alkalmam enni (pl vezetni megyek) és mire hazaérek nagyon éhes és fáradt vagyok és eszem valami amit amúgy nem ennék és tudom hogy nem kéne.

Heti 5x sportolok ,tényleg csak ez a bajom.

Hogyan őrizzem meg a motivációm és érjem el hogy ne egyek mindenfélét össze?


2017. nov. 8. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Porciózd ki a napi 5 adagodat, és az esti adag ott figyel a hűtőben. Így ha hazaérsz egy kis falási rohammal, ott a kiporciózott adag. Így nem túrod fel a hűtőt, hogy mit is kéne ennem.....
2017. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bemegyek a szobába, és a konyha közelébe sem megyek. Néha az ajtót is becsukom. Lehet, hogy hülyeség, de nekem segít.
2018. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És ha nagyon éhes vagy és fáradt, miért ellenkezel magaddal ? Fürdesz, eszel, pihensz. Nem zabálsz, csak eszel. Nagyon éhes vagy, az evést akarod megtagadni magadtól, nagyon fáradt vagy , a kikapcsolódást, pihenést, vagy alvást is is megtagadod magadtól ?
2018. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!