Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan motiváljátok magatok...

Ti hogyan motiváljátok magatokat fogyókúra ideje alatt?

Figyelt kérdés

Nem tart régóta a fogyókúrám, de napok óta levert, fáradékony, és rossz kedvű vagyok, aminek a fő oka az, hogy nem látok és nem érzek magamon változást.

5 hét alatt leszaladt 6 kiló. 5 hete orvos mért meg, ma viszont én álltam mérlegre a fogyókúrám miatt (először mióta elkezdtem), és ma tudtam meg, hogy ez a pár kiló eltűnt rólam.

Mégis, valamiért úgy érzem, hogy muszáj mozognom, muszáj csinálnom, nem hagyhatom abba (nem volt ezért sem csalónapom még), de elkeserít, hogy nem látok változást, és úgy érzem nem fog sikerülni.


2017. nov. 9. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz, engem pont az hajt legjobban, ha látom a mérlegen, hogy mennyit fogytam. 6 kiló azért elég sok, attól, hogy nem látod magadon, attól az még bizony lement. Az meg alap, hogy nem hagyod abba, amíg nem éred el a célt.
2017. nov. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is most diétázom, de a 6 kiló 5 hét alatt nagyon sok! Ahhoz, hogy később ne szedd vissza, havonta 2 kg mínuszt szoktak javasolni. Szerintem ez lehet az oka. Amúgy ügyes vagy, tényleg, hogy ez így szinte észrevétlenül lement, de azért ne vidd túlzásba! Hidd el, ez egy nagyon lassú folyamat, én már csak tudom. De a lényeg, hogy ne add fel! Van, akinek kevesebb idő kell (lehet hogy te is ebbe a kategóriába tartozol), másoknak meg több. De nem lehetetlen.
2017. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!