Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kell egy extra duci/kövé...

Miért kell egy extra duci/kövér lányt kigunyolni, korohogni ha sportol?

Figyelt kérdés
Úszás, futás, kondi közben mindig megtortenik. Pedig csak fogyni szeretnék...

2017. nov. 10. 05:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, én vékony vagyok (az átlagnál is kicsit vékonyabb), és a futópadról hallottam egyszer, hogy 'minek fut ez a csontkollekció, nem hogy enne valamit'tehát :DDDDDDDDD

szard le

2017. nov. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet csinal, azzal van a baj, nem veled! Vannak, akik szeretik bantani azokat, akiket gyengebbnek gondolnak maguknal (pedig egyaltalan nem vagy gyengebb naluk, csak az onbizamad keves egyelore), mert akkor ok erosebbnek tunnek. Pedig pont forditva: szanalmasak. Nagyszeru, amit csinalsz, ne add fel, tudd, hogy nem veled van a gond ;) Es ahogy egyre kozeledsz a celjaid fele, egyre tobb lesz az onbizalmad is!
2017. nov. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Füldugó/Zene be, külvilág ki :) Neked legyen jó a többi le van kaksizva !
2017. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó be, ne figyelj rájuk. Bár érdekes egy hely lehet ha beszólogatnak. Ahova én jártam 35 kg túlsúllyal, soha senki nem szólt be, sőt, tanácsokat is adtak hogy mit és hogyan csináljak. Ha lehetőséged van rá, válts termet.
2017. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Sajnos nem te vagy az egyetlen akinek ezt mondják. Én már beletörődtem. De te nem adod fel, kitartó vagy és szuper! Légy büszke magadra amiért így edzel magadért!
2017. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Peldaerteku vagy! Tenyleg szard le a tobbiek velemenyet ha esetleg nagyon azavar valts edzotermet es kesz.
2017. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!