Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózzak? Vagy nem kell?

Fogyózzak? Vagy nem kell?

Figyelt kérdés

161cm 52-54kg vagyok, 16 éves lány. Kéne fogyóznom? Van egy kis háj a fenekemen meg a csípőmön.

Már többször belekezdtem, de sose csináltam. Na most lenne 6 hetem karácsonyig. Karácsonyi szünetben az ünnepek alatt nem szeretném ezzel törni magam.

Szóval nekiálljak vagy sem? Vagy majd újévkor? Arra is gondoltam, hogy szünet után újévkor nekiállok, ez lesz a fogadalmam. Hogy megcsinálom végre.

De bizonytalan vagyok nagyon, segítenétek? Mikor álljak neki? Vagy mi legyen?

:/



2017. nov. 12. 06:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A súlyod az tökéletes, szerintem nem kell kilókat leadnod. Sportolj, szerintem ennyi elég lenne.
2017. nov. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sport az van bőven, csak nem tudom.
2017. nov. 12. 07:41
 3/12 A kérdező kommentje:
De köszi
2017. nov. 12. 07:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se fogyozz, semmikeppen se. A sulyod pont jo. Csak izmosodnod kellene. Sportolj sokat!
2017. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Oké, rendben, köszi.

Akkor milyen étrendet ajánlotok?

Rendszeresíteni szeretnék, mert eléggé összevissza eszem, amikor épp eszembe jut:$

Hogyan ajánlatos étkezni? Vagy mindegy? :D

2017. nov. 12. 08:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Minél több zöldség, gyümölcs. Fogynod nem kell.
2017. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod tényleg tökéletes, de kicsit akár fogyhatsz is belőle a te magadat a tükörben még látsz kicsit husisabb helyeket :D

Ami fontos szerintem,hogy mindenképp most kezdj bele! határozd el... csináld! Kevés esély van eajta,ha úgy kezdesz bele,hogy majd holnap... Elhatározás és hajrá!

2017. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Drága Isten gyere le...
2017. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most akkor igen vagy ne? :$ :/
2017. nov. 12. 11:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod. Én 155 cm vagyok és 52 kg és azt mondják rám hogy auswitci. + soha nem sportolt ám mert nincs hozzá akaraterőm sajnos.

Ne hülyüljenek már remélem csak vicceltél a kérdéseddel. Egyébként az biztos bőr ami lóg rajtad.

Nem kell fogynod és ne is gondolj rÁ!

2017. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!