Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene a fogyókúrában...

Valaki segítene a fogyókúrában? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt fogyókúráztam elég keményen (500 kcal/nap meg ilyenek..) Utána falásrohamaim lettek, visszaszedtem, megint leadtam, visszaszedtem... ez azt eredményezte, hogy elment a menzeszem, mert felborult a hormonháztartásom. Most sikerült visszahozni Premens tablettával, de nagyon félek, hogy megint elmegy, ha elkezdek diétázni. Egyébként nagyon sokat sírtam a súlyom miatt és amiatt, hogy majdnem egy évig nem volt mensim. Szóval az a kérdés,hogy hogyan kell fogyókúrázni? 15/l 170 cm/63 kg

2017. nov. 12. 18:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 8 kg-ot szeretnék fogyni.
2017. nov. 12. 18:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosság. Emeld a feherjet 1,5-2kg/testkikogramm ch 3-4g/tsg zsir 0.5-0.7.. egyel sok zoldseget,gyumolcsot. Keruld a feldolgozott elelmiszereket. Cokrokat,lisztes dolgokat minimalizald. Mertekletesen egyel a nap folyaman tobbszor keveset. Tyrozin a pajzsmirigyedre. Pl biotechnel van lipotrop"zsiregeto" amiben van tyrozin de kulon is kapni. L-karnitin segit a lerakodott zsirok anyagcseréjében. Króm szabájozza a vércukrod= cukorehseg elkerulese.. ha többet szeretnél tudni privátban nagyon szivesen segítek.
2017. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Semmiképp ne koplalj, mert azzal nemhogy semmit nem érsz el, még többet ártassz magadnak, mintha nem csináltál volna semmit. Megfelelő kalóriadeficitnek meg kell lennie de nem szabad túlzásba menni, ergo 1200kalória per nap alatt nem szabad diétázni. Amit én használok diéta az 1400kalóriás és 10kg-ot adtam le vele :)

2017. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1200-1500 kalóriát enned kell a napi aktivitásodtól függően, és akkor is fogyni fogsz még ilyen magassággal is, bármilyen hihetetlennek is tűnik. Én is 170 cm körül vagyok, és én ennyivel diétázok. A nagyon alacsonykalóriás étrendek pont azokhoz a problémákhoz vezetnek, amiket írtál, plusz inzulinrezisztens is lehetsz a nagy koplalásoktól meg falásrohamoktól.


SEMMIKÉPPEN ne kezdj el olyan diétát, ami ezek alá a kalóriák alá megy és látványos, gyors fogyást igér, mert megint tönkrevágja a szervezetedet, egyébként nagyon okosan tetted, hogy észrevetted a problémát és felhagytál velük.


Ha látványos változás szeretnél, akkor némi kardió mellett nem árt súlyzós edzéseket is végezni, adok néhány forrást, hátha segít. Itt semmilyen őrült diétát nem reklámoznak, viszont rendszeresen mozognak és ésszerű határokon belül odafigyelnek az étkezésre.


- Gökler Krisztina youtube csatornája: fiatal lány, rengeteg egészséges recept, és sok ötlet edzéshez, motiváció, midenféle kérdésedre választ kapsz kb.


- Kayla Itsiness saját testsúlyos edzései és tanácsai az étkezéshez, nagyon sok minden van róla youtube-on, instagramon is.


- Shop Builder - rengeteg dolog étkezésről, súlyzós edzésekről, összeállított komplett étrendek, cikkek lányoknak is.

2017. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!