Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon ritka a széklet/"nagywc"?

Nagyon ritka a széklet/"nagywc"?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkan van szekletem.

Mivel tudnek ezen valtoztatni?

Alltalaban heti 1x van szekletem nagyon maximum(ritkan) heti 2x.

Sok feherjet,zoldseget,rostot eszek a dietam miatt.

Van olyan modszer amitol legalabb heti 3x (de a legjobb napi 1 lenne) lenne szekletem?

Fokent olyan tippeket varok amik nem "hizlalnak".

Olyat is olvastam hogy "egyel meg egy uveg lekvart naponta" hat azert az elegge kaloriadus kiserletezgetes lenne.

Valakinek bevalt esetleg az ehgyomorra valo langyos viz fogyasztas?

Esetleg a zold tea?

15/L



2017. júl. 1. 15:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
hogy élsz még?
2017. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Én is így vagyok.... Magamon azt vettem észre, hogy mennyiségre keveset eszek, az a baj: magyarul nincs elég kaja a gyomromban, ami "átalakuljon", hiába van meg a napi kalória.

Naponta egy kanál lenmagpehely nekem segíteni szokott.

2017. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
40%
Az aszalt szilva biztos segítene.
2017. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, amugy az aszaltszilva elegge meghajtana. A zold tea meg borzaszto, nem akarsz a wc-n ulni szerintem egesz nap. Engem a legelso kikeszitett
2017. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Furcsalnam egyébként ha meghajtana a zöld tea, mert régen igaz ritkán,de ittam...:)
2017. júl. 1. 16:53
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 1. 16:53
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Keveset esztek. Velem is volt egyszer ilyen, bár nekem heti 2-3x azért volt székletem. Újabban, amikor fogyni akarok, másképp csinálom már. Inkább rengeteget sportolok, és többet eszem mellette (persze nem akármit). Így is fogyok, sokkal több energiám van, meg székletem is minden nap :D
2017. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

a sportolás beindítja az anyagcserét, mozogj többet!!

nekem ami bevált, rögtön felkelés után megittam negyed órán belül több, mint fél liter vizet - ez nekem nagyon bevált!! s persze napközben továbbra sem felejtettem el inni a VIZET.

reggelire mindig zab, rozs, árpa vagy valamilyen kását eszem lekvárral - elvileg ez is segít az emésztésben. na meg persze az aszalt szilva.


alapjáraton mondjuk ha csak zöldséget, gyümölcsöt, olajos magvakat ennél, könnyebb lenne az emésztésed, lehet a gyomrod nehezen emészti meg az állati eredetű dolgokat, ez is lehet egy probléma, de ezt csak így zárójelben írom.

2017. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. júl. 2. 16:01
 10/18 anonim ***** válasza:
Mit takar, hogy sok zöldséget és rostot fogyasztasz?
2017. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!