Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a fogyást?

Hogyan kezdjem a fogyást?

Figyelt kérdés

170 cm 120 kg vagyok és elhatároztam hogy le fogok fogyni de nem tudom hogy is kezdjek neki.

Azt hallottam hogy futni nem ajánlatos mert ekkora súlynál sérülhetnek az izületek de akkor hogy kezdjem?


2017. nov. 13. 01:15
 1/4 anonim válasza:

Tök egyszerű. Itt ez az oldal :orvosilexikon.hu/kalkulatorok/napi-kaloriaszukseglet-kalkulator

Kiszámítod hány kcalt viszel be 1 nap és azt is ki írja mennyit kell bevinned 1 nap, hogy 1 hét alatt fél kilót leadj. Át lehet állítani 1kgra 1 hét alatt de az a max és az ajánlott. Na szóval kiírja azt is, hogy hány kcal vihetsz be a szervezetedbe. Ez a kcal minden dolognak rajt van a hátán pl: kenyéren amit én veszek 100g/200kcal. Tehát ha én 1200kcalt ehetek egy nap akkor 600gramm kenyeret ehetek. Tehát bármit ehetsz csak nem mindegy a mennyiség. Inni csak vizet igyál mert a többi dologba sok a kcal. Egyszerű matek és kitartás az egész. Személy szerint nekem bejött én heti 1kg-t adtam le de szerintem ha elég kitartó vagy bevállalhatod. Nagyon nehéz lesz de hajrá.

2017. nov. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először is menj el vérvételre, és nézesd meg a TSH-t,lehet hogy pajzsmirigy alulműködésed van.
2017. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jaja mindig a pajzsmirigy, genetika a kifogás😅
2017. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, akkor ne nézesd meg.én mióta gyógyszert szedek pajzsmirigy alulműködésre,egy éve ,15 kilót fogytam minden nehézség nélkül, és a hajam sem hullik.
2017. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!