Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel valóban ennyit fogynak...

Ezzel valóban ennyit fogynak (fix it fast diet 9kg?!

Figyelt kérdés

Az instagramm dobta ki ezt a diétát, ami számomra brutálisnak tűnik. Én egyetlen egyszer diétáztam 3 kiló leadása végett, kb 10x ennyit ettem és már akkor is szenvedtem xd. De valójában kíváncsiságból kérdezem, hogy ez lehetséges e? 10 nap alatt 9 kiló fogyást ígér ez az éhezőkúra.(!)

1. Nap: csak víz

2.: 200kcal

3.: 250kcal

4.: 300kcal

5.: 350kcal

6.: 100kcal

7.: 150kcal

8.: 500kcal

9.: léböjt

10.: 500kcal


Feltéve, hogy nem hal bele az illető, ez tényleg lehetséges? Attól függetlenül, hogy utána biztosan a 3xosát szedi vissza. Mennyit lehet ezzel fogyni? Az a legdurvább, hogy látom, hogy vannak akik ezt tényleg végigcsinálták..



2017. nov. 13. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
10 napot simàn ki lehet bírni így szerintem. A kèrdès, hogy hosszùtàvon megèri-e? 9kg-t az tud fogyni akinek van mibōl. De nagyrèszt ez akkor is víz meg a kiürült salakanyag lesz.
2017. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a 9 kiló se valószínű, inkább csak 5. Ebből 3 kg víz és salakanyagok. 1-1 kg izom és zsír.

Aztán 2 kg helyett 4 jön vissza, mert már tartalékol a szervezet.

2017. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig úgy ettem, hogy első 5 naoban semmit, utána napi 300kcal, utolsó 3 napban megint semmit és így a 2 hét alatt ment le 12kg. Szerintem 9 nem tud lemenni.
2017. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!