Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kommentben ezt olvastam:...

Egy kommentben ezt olvastam: "Egy nap max 0.2kg-t tudsz hízni, mindegy hogy 3000 vagy 15000 kalóriát eszel meg. " Ez valóban így lenne?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen,ezert is van hogy heti egy csalonap belefer es barmit megehetsz:)
2017. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
0.2 kg az kb 1800-as kcal töbletet jelent, az egy teljes napi étkezés kb a másik sima 1800-2200 mellett. Ha ennél többet bírsz enni azt úgyis kifosod, vagy simán átmegy, nyilván van egy feldolgozó kapcitasa a gyomornak ami maximalizalja a sebességet es ezzel párhuzamosan viszont ürül is, tehát amit nem érkezett feldolgozni az kimegy... az hogy ez pontosan 0.2kg e nem tudom, miért pont ez lenne fix mikor az is mozgó értek hogy kinek 2000 kinek 3000 a napi szükséglete...
2017. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Akkor én egy biológiai csoda lehetek? Egyszer belecsúszott a csalónapom 3 napba, amikor annyit zabáltam, mint egy disznó. Tábla csokik, 500 gramm sózott mogyoró, pizza, rántott húsok, sütemények meg ilyen kis "diétás" kaják. Ezután majdnem 2 kilóval mutatott többet a mérleg. 2 hetembe telt, mire ledolgoztam...
2017. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! De az az istant 2kg nem csak zsír volt, volt abban sok visszatartott víz és salakanyag is.
2017. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

# 4 Igen, biztosan így van, a zsír nem ment volna le 2 hét alatt. Mondjuk arra nem tért ki a kérdés, a 0.2 kg-ot zsírban érti.

Kár volt ezért lepontozni a válaszomat, én csak leírtam milyen "ügyes" voltam, hogy így elszaladt velem a ló. :)

2017. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezt ajánlom megtekintésre: [link]


Testépítő pasi, 10000 kalóriás csalónappal, tudományos cikkek alapján alátámasztja, hogy ezzel mennyi zsírt szed fel.

2017. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#/ Jó azért cuccolva máshogy működik a szervezet, ez a lényege.. :|
2017. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem teljesen mindegy, de nyilván extra bevitelnél nem tud mind hasznosulni, szóval nem lineáris a dolog.


De amikor ilyen számokkal dobálóznak, az tuti hibás. Annyira mások az emberek, nincs olyan, hogy 0.2kg max. hízás, ahogy arra sincs fix érték, hogy mennyi kcal alatt koplal az ember. Amúgy 3000 kcallal simán lehet tempósan is fogyni, vannak aktív emberek. OK, nem erre az esetre gondoltak, de ez akkor is annyira közel van sokak igényéhez, hogy különösen kiemeli az állítás valótlanságát.

2017. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__2..


Ezt egy gyk-s lány csinálta,szerintem tanulságos és ő nem cuccos ha valakinek az nem lett volna meggyőző.

Valamint a múlt héten saját magam is megbizonyosodhattam róla,hogy így van, igaz én nem dokumentáltam.

Szombat reggel 66.2 kg voltam, este mentem bulizni ahol lecsúszott pár deci bor, pogácsa stb.., másnap még megengedtem magamnak egy vasárnapi krémest is.

Hétfő reggel 68.1 volt a súlyom.

Ma reggel megmértem magam újra és 66.3 voltam.

2017. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!