Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rólatok hogyan ment le 10...

Rólatok hogyan ment le 10 kiló? Miket nem ettetek?

Figyelt kérdés
Annyira nem vészes, csak a pocakom, hátam nagyobb a kelleténél, igazából jól érzem magam a bőrömben, de néha fotókon látom magam és bizony husi, asszonyos vagyok. 158 centi/62 kg vagyok. 30/N Sajnos este van időm inkább enni, és ilyenkor bizony süti, pizza, gyorskaja is lemegy. Nem mindennapos, meg főzni is szeretek, tehát nem okozna gondot egészséges kaját összerakni. Mozgás szinte nulla, bár napi 5-7 óra álló munkát végzek. Valami tipp, ami nem drasztikus, csak egészséges?

2017. nov. 13. 08:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent eszem csak mértékkel. Abba hagytam a zabálást és este sem küldöm le a sütiket. Napi négyszer eszem és végül is én is eszem pizzát néha gyors kajàt. Csak kb nálam 1 db sajtburgerben kimerül a dolog. Sütit sem mindennap. Kb heti egyszer egy szelet nem három. Soha nem sportoltam most igen. Először heti 3xfél óra volt a cél. Most már többet mióta látom az eredményt. Végül is ez nem fogyókúra hanem normálisan próbálok táplálkozni.
2017. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és - 15 kg
2017. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 piriiiii ***** válasza:
100%

Hát rólam évek alatt ment le 10 kg, volt ezalatt intenzív, rendszeres futás, depresszió, életmódváltás. Ittam zöld teát, ami sokat segített, bár mozgás és normális evés nélkül nem sokat ér.

Nem drasztikus, de kifejezetten egészséges, ha mozogsz. Az álló munka nem mozgás, semmit sem ér. Elhiszem, ha elfáradsz, én napi 8-10 tanóra és hosszabb utazás után este 7-8 körül még lefutottam egy órát. És nagyon jól éreztem magamat. Már 15 perc futás, vagy felváltott séta-futás, vagy egyszerű séta is jót tesz.

És természetesen az egészséges életmód, táplálkozás segít.

Épp valamelyik nap néztem egy dokumentumfilmet a cukorról, amiben megdöbbentett, hogy szinte mindenben van cukor. Egy nap rengeteg cukrot elfogyaszt az ember. Van, amiről tud és szándékosan fogyasztja, beleteszi kávéba, teába, stb, de szerintem a nagyrészéről fogalma sincs. És a cukorra bizony nincs is szüksége a szervezetnek...

A cukorral oldják meg a költséghatékonyságot, mert az olcsó, így mást pótolnak vele.

Nem csak fogyás miatt érdekes ez, hanem a közérzet és egészség miatt. Engem picit elborzaszt, mi minden lehet egy élelmiszerüzletben vett kajában - virsli, üdítők, bármilyen hús, tejtermékek...

2017. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt a mindent eszek, csak mértékkel... módszert kezdtem el. És persze bizonyos kaja alapanyagokat lecseréltem, mint a fehér liszt, fehér cukor, rizs, hasonlók. De alapjaiban eszem mindent, csak odafigyeléssel. És a napi rendszeres plusz mozgás nálam csak gyaloglás formájában jelenik meg. Ezzel a módszerrel azért a heti 0,5 - 1,0 kg között le lehet adni!!
2017. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%
Rólam úgy ment le 5hónap alatt 11kg, hogy volt egy nagyon jó étrendem. Meg persze mozogtam mellé rendszeresen. És a mindent enni csak mértékkel abból nem sok minden lesz, kell a pontosan kiszámolt étrend, kalóriadeficit. Cukrok kilőve, magas szénhidráttartalmú ételek kilőve, sok zöldség, sovány húsok, halak.
2017. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ettem, csak mértékkel és mellette kétnaponta sportoltam (jégkori, futáás, görkori, úszás, vívás, mikor mihez volt kedvem:) )
2017. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindent ettem, csak kevesebbet és nem nassoltam.

És egy héten 3x mentem konditerembe.

2017. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem kilukadt a tüdőm. Pillanatok alatt lement 10kg. Pedig sokat ettem ☺ egyébként a cukrot hagyd el. Az a leg hatásosabb és ne a vacsora legyen a főétkezés. Sokszor egyél keveset.
2017. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
5 ne általánosíts. Lehet hogy neked nem jött be a mindent csak mértékkel de nekem nagyon is és még sokan máaoknak is. Nekem a te kiszámolt módszered nem jött be. És nem a módszerrel volt a gond hanem velem. Nem bírtam ki hogy ez pl ma már nem fér bele. Nem bírtam tartani az aznapra eltervezettet és ha eltértem tőle akkor kiborultam ha már csak 300 kalóriám volt. Mert ez sem fér bele az sem. Szóval agyilag nem bírtam tartani.
2017. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
A mindent eszek csak mértékkel nálam azt jelenti, hogy a személyes adataim alapján kalkulátorral kiszámolt napi kcal mennyiségén belül eszek bármit, csak mértékkel. Önfegyelem és elhatározás kérdése, hogy tudd, hol a határ!
2017. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!