Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rólatok hogyan ment le 10...

Rólatok hogyan ment le 10 kiló? Miket nem ettetek?

Figyelt kérdés
Annyira nem vészes, csak a pocakom, hátam nagyobb a kelleténél, igazából jól érzem magam a bőrömben, de néha fotókon látom magam és bizony husi, asszonyos vagyok. 158 centi/62 kg vagyok. 30/N Sajnos este van időm inkább enni, és ilyenkor bizony süti, pizza, gyorskaja is lemegy. Nem mindennapos, meg főzni is szeretek, tehát nem okozna gondot egészséges kaját összerakni. Mozgás szinte nulla, bár napi 5-7 óra álló munkát végzek. Valami tipp, ami nem drasztikus, csak egészséges?

2017. nov. 13. 08:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Már ,miért ne jöhetne be valakinek a mindent, mértékkel? NAGYON sokfélék vagyunk. Van, aki csak attól fogy, ha napi 8 órában eszik vagy kicsit csökkenti a szénhidrátot. Vagy semmit nem változtat, csak fut.

A fő, hogy kalóriadeficitbe kerüljünk (s hogy ezt egészségesen tegyük, de ez a fogyásnak nem feltétele), nagyon egyéni, hogy ehhez kinek mi kell. Nekem iszonyúan kemény feltételei vannak, s pl. a puszta számolás mit sem ér, mivel ha éhes vagyok, eszem, ez kb. az első számú szabályom :). De egy jó étrend sokat segít, sokunknak jó elosztás is kell. S persze sosem árt többet mozogni.


Kérdező, legalább hétvégén sportolj valamit. S kezd szénhidrátcsökkentéssel, jó, tápanyagdús, laktató ételekkel. Lehet, hogy ez elég lesz.

2017. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

Hát Bulimiával + Anorexia😂

...amugy csak egészségesén kell étketzni😃 naponta többször keveset ( 6 ora után csak gyümölcsöket stb..)

Gyors kajákat mellőzni kell😅

2017. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%
12. A gyümölcs az pont nem jó mert tele van cukorral. Ha valaki későn fekszik akkor éhezni fog ha csak hatig eszik. Nem kell bezabálni vacsorára meg lefekvés előtt de éhesen lefeküdni sem jó. Spkszpr keveset, cukor nélkül sok rosttal. Inkább zöldséhet minimális gyümölcsöt és csökkenteni a usírfohyasztást ha a cukormegvonástól nem indul meg a fogyás.mellette mozgás.....a séta is számít. És sok szénsavmentes víz. Ne éhezz!
2017. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!