Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így?

Mennyit fogyhatok így?

Figyelt kérdés

1.hét:nem eszem semmit, csak vizet iszom, napi 1-2l.

2-5.hét:csak reggel eszem, max 200kcal-t + víz.

6.hét:napi 2x150kcal + víz.

Mennyi mehet így le?

160cm 55kg 16/L


(Nem kérek olyan válaszokat, hogy ez hülyeség stb, 6 hetem van lefogyni, hogy felvegyenek a másik suliba, nagyon fontos. Értelmes válaszokat, légyszi. Esetleg olyan módszer, amivel még többet lehet fogyni, vagy pluszba vmi tabletta, amitől lehet fogyni, azt megköszönném, ha írnátok).

Köszi.



2017. nov. 13. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
* Esetleg olyan módszer, mozgás, amivel még többet lehet fogyni....
2017. nov. 13. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fogod kibirni,em ilyen magasan 54.1 vagyok,en egy hetig birtam a napi 500kcalt.58-rol indultam,es azota tartom,de 50 kg a cel.Ha egy hetig nem eszel semmit el fogsz ajulni.Ha meg elkezdesz enni ujra akkor sokkal tobb fogg visszamenni.

Nem Ilyenkor kene raeszmelni hogy kover vagy

2017. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fél évvel ezelőtt nem tudtad, h le kell fogynod? A fogyás is olyan tempóban megy a hízás. Nem egyik napról a másikra, hanem fokozatosan. Legalább a szüleidre légy tekintettel, h nem teszed magad tönkre, h aztán kórházba látogassanak...


Ha fejre is állsz, akkor sincs olyan dolog, amitől 6 hét alatt eléred a súlyodat.

2017. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én életmódot váltottam és a napi 1-2l víz amúgy is nevetségesen kevés. Látom, h te alapból meg sem iszol ennyit naponta. Elég szomorú...
2017. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Egyszarvú15 válasza:
Szia! Az mindenképp hülyeség h 1hétig nem eszel semmit, mert ha ki is bírod ájulás nélkül mikor újra elkezdesz enni a szervezeted mindent el fog raktározni így csak többet fogsz hízni. Egy nap igyàl min. 3-4 liter vizet vagy még többet! Kenyér helyett puffasztott rizst egyél abban alig van kalória. A napi ételadagjaidat pedig csökkentsd minimálisra! Az mindenképpen fontos h reggelizz ebédelj és vacsorázz vagy uzsonnázz egy kicsit. A csokival nasikat hagy el!! És minden nap mozogj min. 1-1,5órát! Mozgás terén nekem a zumba vált be a legjobban ugyanis az mindenedet megmozgatja! Nézz a neten videót közben pedig csináld te is!! Ami fontos h abban az 1-1,5órában egy percre sem állj még!!! Sok sikert!!!😁😊
2017. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogod kibírni és teljesen kicsinálod majd a szervezetedet. Gondolj bele egy kicsit a tartósan tápanyagot veszel el magadtól akkor utána egy kilót annyit nem fogsz fogyni mert a szervezeted éhezik és nem akar meghalni. Viszont hat hét alatt ilyen fiatalon főleg lehet találni egy "arany középutat". Nagyon alacsonyan kell tartani a szénhidrátodat nincs se liszt, se tészta, se gyümölcsök se RIZS(puffasztott rizs is csak rizs). Reggelire egyél zabot, Chia maggal, gyümölcs és olajos magvak nélkül. Egyél uborkát, paradicsomot és salátákat. Tojás fehérje, natúr csirkemell és arányaiban egyél több halat mint csirkét és tojást. Minden nap egyél 1 evőkanál Tökmagolajat vagy Szőlőmagolajat. Szedj vitaminokat mert ha alacsony kalórián vagy 0 gyümölcs és kevés nem túl változatos zöldségek esetén a szervezeted le fog gyengülni. Igyál napi 3-4 liter vizet. Menj el edzeni és akkor elérhetsz rész eredményeket. Viszont ha ennek vége kérlek kezdj normálisan étkezni(nem a heti 7x meki meg a minden nap oldalas vagy a másik véglet a csirke, víz, rizs szentháromságra gondolok)
2017. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!