Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hónapok óta stagnálok (vagy...

Hónapok óta stagnálok (vagy csak nagyon kicsit fogytam). Régebben rendszeresen edzettem (kb.1 éve) Sok piálás és fizikai munka mellett fogyhatok / tarthatom a súlyom, vagy dogjam vissza a piálást?

Figyelt kérdés

Hónapok óta stagnálok (vagy lehet 1-1,5 kg feljött rám a nyár alatt) bár nem látszik. Csak a mérleg mutat többet (de az lehet csak víz)


Fizikai munkám van. Nyáron sokkalta többet melóztam (kinti munka) most az idény miatt - ugye egyre hidegebb van - kevesebb is kint a meló.


Magánéleti okok miatt többet iszok. 1 éve még szinte semmi nem volt, max évi két alkalom. Kb. fél éve viszont sokkalta többet.

Nem akarok hízni. Ha a kajálást visszafogom (meló miatt is, + stressz is) de iszok mellette, hízhatok?


Fizikai melóm van, nem olyasmi, hogy 8 órát ülök monitor előtt egy nap.

Szeretek sétálni / amikor tudok, sétálok (pl. busz, meg vásárolás, szeretek császkálni a városban is)


23 éves vagyok.

Tudom, káros a májra, meg minden. Azért a fogyókúra topikba írtam ki, mert 2 éve fogyiztam, akkor nagyon sokat leadtam, és szeretném is, hogy megmaradjon.

Nem tudom, az alkohol (vodka, semmi cukros izé) szódával hízlalhat?


Illetve heti 2-3 sör? (2-3 pohár egy héten)


Kezdjek el ismét edzeni rendszeresen?

Anno heti 2-3X futottam... ajándékba kaptam kondibérletet. Eddig 3X voltam csak.

Szerintetek is menjek edzeni? Futni szeretnék leginkább. Meg szeretnék fogyni is, kb. 1-1,5 kg-ot...


Alkohol mellett mehet a fogyás? (vodka, zéró kólával, nem ilyesmi hogy whisky vagy bor) vagy nagyon fogjam vissza?

Próbálom megoldani a magánéleti gondokat, család is, meg minden egyéb... eléggé nehéz. Nem is írnék róla.


Légyszi, segítsetek!

Melóval kordában lehet tartani a testsúlyt, vagy kevés? Inkább edzek?



2017. nov. 7. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az alkoholt kell visszafognod mindenképp. Ha annyira nem megy, akkor pedig szakemberhez kell vele fordulnod. Nagyon sok kalória van benne, attól függetlenül, hogy mivel iszod... Ez legyen az első pillér, aztán a többi már "részletkérdés".
2017. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alkoholt fogd vissza mert rohadtul nem egészséges és rengetek a kalória benne.
2017. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!