Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik nem hízékonyak, és ezért...

Akik nem hízékonyak, és ezért egészségtelenül ehetnek, miért gondolják jobb embernek magukat azoknál, akiken minden meglátszik?

Figyelt kérdés
Adott egy ember, aki nyugodt szívvel összezabálhat mindent, mindig is vékony marad. Ő ugyanúgy nem tett semmit a testéért, mint a túlsúlyos társa. Az ilyen embereket miért nem szólja meg senki, hogy ártanak az egészségüknek? Mire fel van akkora önbizalmuk, mikor az alakjuk nem az ő érdemük?
2017. nov. 13. 21:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nahat , mik vannak. En is vekony vagyok. Majdnem hogy csontos. Hozza eleg magas is vagyok. Ehetek osszevissza mindent, nem latszodik meg rajtam. Meg se vagyok beteg, nem fuj el a szel,nem vagyok sapadt stb.

Eszek mindenbol rendesen(zsir, szendidrat, feherje, vitamin stb). Csak epp nem szamolom a kaloriakat, meg a grammokar mert folosleges, ha vekony vagyok. Minek szamoljam? Hogy fogyast erjek el vele es megvekonyabb legyek, hogy aztan az irigy koverek anorexiasnak csufoljanak? :D

Orodogi kor ez.

2017. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Nem értem a rosszindulatot nem tehetek róla hogy alapjáraton vékony vagyok hiába eszek sokat. Nem tartom magam jobb embernek sőt szarul is érzem magam hogy nem eszek normálisan. Egyébként igaza van az előzőeknek az emberek az alakot nézik és nem azt hogy ki mit eszik.
2017. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
54%

Pont ezt élem át, friss diplomásként dolgozok duci vagyok. Én nem szégyenlem de próbálok tenni ellene. Úszok kosárlabdázok normálisan étkezek de depressziós vagyok ami miatt nem eszek, nem merek enni.

Munkahelyen egész nap 8 óra alatt 1 alma + 2 kávé minden nélkül. Mégis megszólnak mikor az almát eszek. Ott 1 adag étel este és ennyi. Ez sem jobb

Most vérvételen vashiány és vitaminhiányom lett, de oda szólt a háziorvos nem érti miért van ez mikor lenne miből vitamint felvenni. Nem ajánlott vitaminokat mert jobban kikerekednék.

Na ez kiverte a biztosítékot.

2017. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

13: Talán egyél rendesen, ne egy alma és kávé legyen a kajád egész nap, és ne este egyél először, és akkor nem lesz vitaminhiányod.


Aki vékony, az nem össze-vissza zabál, hanem rendesen eszik. Nem csinál ilyen baromságokat, hogy akkor x napig nem eszem, x napig csak vizet iszom, stb. Ennyi :)

2017. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Attol, h vki nem hizasra hajlamos, nem jelenti azt, h lenez barkit. Mindenkinek van, ami megadatott es olyan is, amiert dolgozni kell, ettol meg nem nezzuk le egymast. Aki igen, az hulye, testalkattol fuggetlenul!
2017. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

"Aki vékony, az nem össze-vissza zabál, hanem rendesen eszik."

Már pedig nekem van több olyan ismerősöm is, akik szó szerint zabálnak, chipset, csokit, fél kiló kenyeret, nagy adag főtt kaját, cukros löttyöket vedelnek literszámra, nem sportolnak, és nincs rajtuk egy gramm zsír sem. Ezzel szemben rajtam a víz is meglátszik. Ez van, igazságtalan az élet.

2017. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy a vekonyak fogyozzanak, hanem, ha mar az embereknek szivugye a masik egeszsege, akkor oket is piszkalhatnak neha, hogy nem esznek egeszsegesen. Ugyanis a duciknak alszenten mindenki azt mondja, hogy az egeszseguk erdekeben fogyjanak le, holott igazabol ez senkit nem erdekel, csak akkor nem ertem, hogy miert ezt mondjak.


Koszonom a valaszokat, lenyegeben akkor aki eredendoen vekony, az megsporolhat az eletebol jopar oranyi szenvedest, sovargast es kenyelmetlenseget. Nekik alanyi jogon jarnak az olyan elonyok, amikert mas sokat szenved. A duci meg munka es tanulas mellett meg alljon orakat a konyhaban, es jarjon el edzeni, hogy egyaltalan emberszamba vegye a masik. Ez igy majdnem fair.

2017. nov. 14. 13:10
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki azért vékony, mert össze-vissza zabál :D

Ahelyett, hogy azt szeretnéd, hogy piszkálják a vékonyakat is, miért nem azt kéred, hogy piszkálják a kövéreket sem? Nem az lenne a normális?

2017. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igazságtalan az élet valaki genetikailag vékony még mások hízás hajlamosak, valaki gazdag még valaki szegény. Ilyen az élet féltékdnykedéssel viszont nem érsz el semmit. Neked a súlyoddal van problémád még egy másik embernek a magán életével. Mindenkinek vannak problémái.
2017. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#17 - de ez az elet minden teruleten igy van! Van, aki vert izzad, mire leerettsegizik, mas nem erolteti meg magat, megis kituno lesz. Vagy van, akinek van erzeke a fozeshez, mas meg meg 50 ev gyakorlas utan is csak szakacskonyvbol tud eheto porkoltet kesziteni. Es meg sorolhatnam. Teged valoszinuleg a hizekonysag erint, ezert erre reagalsz erzekenyen.
2017. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!