Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le arról, hogyha...

Hogy szokjak le arról, hogyha egyedül vagyok, egészségtelenül eszem?

Figyelt kérdés

70 kg, 163 cm vagyok. Szeretnék lefogyni. Tudom, hogy mit kell hozzá csinálnom, és egész jól is megy. Kivéve akkor, ha a szüleim elutaznak, ami elég gyakran van, kb 2 havonta pár nap. Anyukám nem szereti, ha gyorskaját meg chipset eszem, mindig beszól miatta. Amikor elutaznak, akkor minden egyes nap gyorskaját eszem meg sokat chipsezek. :/ Mert csak ekkor lehet beszólogatások nélkül... Jól megy a fogyókúra, kivéve ezeken a napokon. Addig eszem, amíg rosszul nem leszek. Nincs itt senki, aki felügyelné.


Ez ellen mit tudnék tenni?


2017. szept. 20. 12:39
 1/6 anonim válasza:
Szerintem csak Akarsterő kell, ha elhatározod hogy le akarsz fogyni akkor teszel érte és nem azert mert rád szólnak hanem önmagadért. Mindig a celod legyen eszedbe, nem tudom hány éves vagy tudsz e főzni de össze tudsz dobni valami kaját ami egészséges is amikor a szüleid nincsenek otthon! Kitartás!! :)
2017. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

semmit nem tudsz tenni.

sima jellemhiba.

2017. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 havonta pár nap. Az azért nem olyan gyakori. Ne zabálj csak azért, mert nincs ott senki, aki szólna érte. Magad miatt fogyókúrázol, nem?

Én is voltam így, mint te. De nem éri meg. Azokon a napokon, mikor egyedül vagy, inkább próbálj ki új recepteket, találd meg az összes gyorskajás kedvenced egészséges változatát. Pizzát, lángost, mindent el lehet készíteni úgy, hogy ne legyen 1500 kalória meg 200 gr CH egy falat.

A nassolást meg próbáld meg fokozatosan visszafogni. Ha 2 hónapig kibírod, hogy egyáltalán ne egyél, akkor 1 csomag chipset is be tudsz osztani 2-3 napra. Csak akarni kell.

Ezekre nem csak addig kell figyelned, amíg lefogysz. Ha sikerül, és később elengeded magad, többet gyorskajázol meg nassolsz, csak mert már lefogytál, akkor ugyanazzal a lendülettel fogsz visszahízni. Csak gyorsabban.

Nem kell örökre és teljes mértékben lemondanod mindenről, csak tanulj meg mértéket tartani. Inkább havonta egyél egy csomag chipset, mint 2 havonta 1 ládányit, pizzával meg hamburgerrel kísérve.

2017. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ettől még lazán lefogyhatsz, de persze nem egészséges rosszul enni, ha nem ügyelned rád.

Ha ezen változtatni akarsz, magadnak kell elhatározni.

2017. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csalónapnak belefér , ettől még fogyhatsz
2017. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de tarts mértéket aggasztó ez a rész "Addig eszem, amíg rosszul nem leszek" ..

ez amolyan lázadás is lehet a részedről, meg csak azért is dac.

2017. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!