Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy fejlődő szervezet...

Gergő Fülöp kérdése:

Igaz, hogy fejlődő szervezet vagyok, de engem nagyon idegesít hogy 90kg vagyok,14 évesen, hogyan lehetne leadni ezeket?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

14 éves egyáltalán nem normális ez a tömeg.

Milyen magas vagy? mennyit eszel egy nap? edzel?

Fiatalon még pörög az anyagcseréd, azt ajánlom mélyedj bele a témába, keress hiteles forrásokat és kezdj el életmódot váltani mert 90kg-hoz legalább 180cm magasnak kéne lenned ahhoz hogy normálisnak mondható legyen, bár még az is kissé sok lenne.

2017. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

szerintem is sok kezdened kéne magaddal valamit

2017. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyel tobbszor (kb 5×) per nap, mindig kis adagokat. Reggelire mondjuk teljes kiorlesu kenyer, sajt, sonka +zoldsegek. Semmi peksuti, keves feher kenyer. Tizoraira vmi gyumolcs, esetleg szendvics (de ne 3-4 szenyat egy delelott). Ebedre ha menzas vagy, akkor nyilvan ami van, ha nem, akkor natur hus rizzsel, zoldsegkorettel, hal esetleg, de ne krumplival/tesztaval. Vagy ha igen, akkor minimalis mennyiseg. Delutan ehetsz magokat (dio, mogyoro, mandula ha szereted, finom es egeszseges nasi) esetleg egy kis edeset (ne csokit) mondjuk aszalt gyumi, de mertekkel. Vacsira mar csak vmi konnyut. Napkozben igyal vizet, csak vizet, ne mindenfele cukros lottyot. Minimum 2 litert. Sportolj sokat! Sok sikert!
2017. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A Tengerész ***** válasza:
Felét enni, dupláját mozogni! Nem gyors, de BIZTOS.
2017. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát nehéznek tűnik a megoldás ,de nem az. Én pl. elkezdtem sokat mozogni. Az évesen csak kicsit változtass ,az is sokat segít.
2017. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hány centi vagy?
2017. nov. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemes Zoltán válasza:

Hosszútávú súlycsökkenést ekkora túlsúly után elég nehéz ha nem lehetetlen elérni.

Ha nem eszel akár 20 kilót is leadhatsz fél éven belül de vissza jön két év alatt.

Vékonynak maradni a jelenlegi életmódoddal nem lehetséges.

Javaslom az életmód váltást.

Napi edzés 2 óra, élelem bevitel szakszerűen, kenyér és más hizlaló dolgok teljes elvetése.

Most még sikerülhet de örökké tartó harc lesz.

De ha nem sikerül akkor ez a mostani súly fog évente még 5-10 kilóval nőni, kb 150-nél már komoly rendellenességeket fog okozni a szervezeted működésében.

Két éve halt meg a legjobb barátom túlsúly miatt , karácsonyi sütemény evés közben, egyszerűen nem bírta a szíve.

A túl súly fele rész genetika fele rész életmód.

Tedd hozzá a te feledet, és reménykedj hogy elég lesz.

2017. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!