Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 centihez 64 kiló?

174 centihez 64 kiló?

Figyelt kérdés
Nem, nem érzem magam kövérnek, viszont felesleg akad rajtam, és ezzel tisztában is vagyok. A 64 eléggé a max. ami szokott lenni, általában megmarad 63 - nak. A combom túl vastag számomra, amúgy szerintem nem vagyok vészes. Szerintetek ez normáis, ilye n magas LÁNYOK, ti mennyik vagytok? Ma láttam egy lányt, konkrétan fogpiszkálók voltam a lábai helyén... Úgy irigyeltem! Szerintem sokkal szebb/ nőiesebb.

2017. nov. 14. 19:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A képekkel még várjatok egy picit, lehet lesz egy kis idő, mire Ms. Technikaianalfabéta (ÉN) megoldja a helyzetet.


#9 Heti 3 órát úszok... Nem a legtöbb, de azért ér valamit, és többet úgysem tudnék vállalni


#10 Ízlés kérdése, szerintem egy vékony lány sokkal csinosabb tud lenni. És szerintem a normális fiúknak nem az a lények, hogy fogdosni tudjanak, hanem, hogy csinos legyek. Mármint ha csak a külsőt nézzük.

2017. nov. 16. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!