Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ruházkodás fogyás idején?

Ruházkodás fogyás idején?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy fogyás időszaka alatt, hogyan oldjátok meg a ruhakérdést. A kisebb nadrág/poló/stb. még nem jó... A jelenlegi ruhaméretemre meg már felesleges pénzt költenem úgy gondolom.


A nadrágjaim már lötyögnek rajtam, aminek egy részről örülök, viszont nem túl esztétikus látvány. Az eggyel kisebb méretbe viszont még nem férek bele. Valamiben mégis járni kell. :)


2010. máj. 31. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a lötyögős cuccokban jártam, már amelyikektől nem kívántam megválni, emellett pedig megvallom, hogy kilós turiból vettem pár 2-3 darabot mindenből (tehát pólóból, naciból, pulcsiból). nem öltözködtem túl változatosan, de vagy két hónap alatt elmúlt az átmeneti időszak. A jobb kilós (vagy akasztós) turikban találsz ócsóér' olyan darabokat, amik jók, még így is megérik.

2010. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig nadrágban 3-4 méretet fogytam kb és felsőben 5-öt. Ezt úgy oldottam meg, hogy eddig voltak eltett majd jó lesz címszóval nadrágjaim, de már mind jó, sőt nagy rész túl nagy. :D Így bevallom 2-3 hónapra nem fogok drágán venni nadrágokat inkább veszek turiban, és használok övet. Egy nadrág nálam akkor van kifogyva ha a fenekemnél-combomnál nagyon eláll, felül azért az öv még szokott segíteni. :) Felsőből pedig nem zavar ha kicsit lóg, azt inkább sport boltban veszem. Inkább csak 1 felsőm van ami méret a többi nagy szinte, mert nem akarok sok pénzt költeni ezekre az átmeneti ruhákra. Én megvallom őszintén kabáttal vagyok bajban, most ugye rossz az idő és amim van az iszonyú nagy, de hát nincs más ezt veszem fel, erre az időre nem fogok venni. Eddig 25-kg-ot fogytam és még van hátra is jócskán. Így nekem ez az évem ilyen lesz ruházkodás szempontjából. :D
2010. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!