Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kg-ot szeretnék lefogyni....

15 kg-ot szeretnék lefogyni. Ilyen "módszerrel" mennyi idő alatt tudom leadni?

Figyelt kérdés

Holnap kezdem el a fogyókúrát,június 1.jén.162 cm vagyok,és 65-66 kg között.50 kg-ra szeretnék lefogyni.Igazából nincs különösebb fogyi módszerem,csak annyi,hogy megpróbálok egészségesen,napi 5x étkezni,bőségesen reggelizni,kerülöm a nasikat,cukrot,fehér kenyeret,ilyesmiket.

Napi 1-2 zsemle(finom lisztből) esetleg barna kenyér,amit csak reggel eszem.Napi 2 liter víz+2,5 dl zöld tea.

Minden másnap 1 óra kocogás,fél óránál 5 perces pihenővel.

Heti 1x gyümölcs&zöldség napot tartok.

Így mennyi idő alatt tudok lefogyni 15 kg-ot?

És még egy kérdés:)

Reggelire lehet inni 1 bögre tejeskávét,3,7%-os tejből,kávéval,cukor és édesítőszer nélkül?

16/L


2010. máj. 31. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
ott kéne kezdeni, hogy egyáltalán mi a francnak akarsz 15 kgot fogyni???? pláne ilyen ökörségekkel, mint a gyümölcsnap
2010. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Talán azért,mert nem érzem jól magam a bőrömben,és van rajtam súlyfelesleg.De örülök,hogy te ilyen jól belelátsz a helyzetembe,és meg tudod ítélni a dolgokat.

De ha már 10 kg-ot fogynék,annak is nagyon örülnék.

2010. máj. 31. 21:08
 3/15 balazs00xx ***** válasza:

nekem ez a diéta vált be

reggel 2 zsömle (10 elött) este 6 ig bezárólag! 1 zsömle délután. napi egy liter 1,5 % os tej , és sok víz ásványvíz

+ pezsgő tabik hogy vitamin meg legyen

a gyümölcs nap nem rossz, csak túl cukrosakat ne egyél pl banán és hasonló, nézz ezeknek utána a kocogás nem rossz ötlet bár ha csaj vagy azoknak nem ajánlatos, inkább tekerj vagy taposs ,lépcsőzz. max 2 hónap alatt lemegy így rólad a fölösleg HA betertod !

2010. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

nem látok bele az életedbe? rakjál magadról képet! paramétereid?....15 kg helyett célozz meg egy 5-8 kg-os fogyást, mert többre nincs szükséged, izomzatot meg koplalással nem, csak sporttal lehet építeni ;)


El kéne döntsd, hogy 50 kg-os csontváz vagy 55-60 kg-os izmos, formás csaj akarsz-e lenni...hidd el magadnak és a pasiknak is az utóbbi fog jobban tetszeni ;)

2010. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Bakter, rosszabbnál rosszabb megoldások.

A zsemlében nincs semmi, amiért érdemes lenne megenni. Se tápanyag, se vitamin, se rost, csak üres kalória.

Bevált vagy sem, hosszú távon nem folytatható, aztán meg úgyis visszajön.


Reggeli: teljes kiörl. kenyér, a "barna" nem mindig jó, sokszor csak színezik. Akkor jó, ha kis darab és tömör, nehéz. Ha fehér kenyér állagú, akkor szart se ér. Egyél hozzá sajtot, sonkát, sok és többféle zöldséget.

Tízórai, uzsonna: natúr joghurt vagy gyümölcs, esetleg joghurtba tört gyümölcs. Banán kerülendő. Kefír is jó.

Ebéd: saláta öntet nélkül (házilag készült jó, ha joghurtból van, majonéz hizlal), vagy párolt zöldség valamilyen hússal. Növényből korlátlanul lehet enni.

Vacsi: mint az ebéd, a hús helyett lehet sajt vagy sonka.

És igen, lehet inni tejet mértékkel, meg tejeskávét is.


Egyébként hogyan kerülöd a fehér kenyeret, ha napi 2 zsemlét eszel finom lisztből? Ugyanabból van, meg a kifli is. Meg a legtöbb toast kenyér is.

2010. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben jártam, mint te, amikor kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok (egyik napról a másikra!!) Talán nem kell mondanom, hogy 2 hónap alatt 8 kg ot fogytam. Szerintem igyál sok folyadékot, és elég, ha csak 3x eszel! Kenyér, és társai( habart ételek,stb) kizárva! Helyette puffasztott rizs, vagy búza! Csak ha tényleg komolyan fogyni szeretnél. Sok-sok zöldség, minden formába! Sok sikert kívánok!!
2010. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
:D én is azóta fogytam, amióta kiderült hogy lisztérzékeny vagyok (8kg)! Elhagytama kenyeret, a levest tészta nélkül eszem, na jó, néha eszek kenyeret, mert anyu süt nekem itthon, de azok nem is kenyerek csak kis zsemlék... Szerintem neked is az lenne a megoldás, ha a szénhidrátot csökkentenéd (de ne hagyd el teljesen) és sok zöldséget, gyümölcsöt, húst, kefírt...stb ennél. A futás nagyon jó:)
2010. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
-
2010. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem, nem elég ha háromszor eszel. napi 5-6x kell keveset enni, tízóraira és uzsonnára is szükség van ( ha pl megeszel uzsira egy almát, kevésbé fog kopogni a szemed vacsoráig, és kevesebbet is fogsz enni)

ja és fogadd meg 21:31es tanácsait, jókat mondott!

2010. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Véletlenül tévedtem ehhez a kérdéshez, de leírom a saját tapasztalatomat. 10 hónapja szültem 10 kg felesleg maradt rajtam. 3 hónapja még szoptatás mellett elkezdtem fogyózni. Reggeli bármi, ebéd 2 óra felé bőséges ami jólesik, és utána már semmi. Este ha nagyon megéhetem akkor pár falat csak, hogy elnyomja az éhségérzetem. Mellett heti 2-3 alkalommal 1 óra mozgás baba mellett csak otthon. Eddig 8 kg. ment le és nem is éreztem, hogy koplalnék.
2010. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!