Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le egy kilot? 14/l

Hogyan fogyjak le egy kilot? 14/l

Figyelt kérdés
Tenyleg csak egyetlenegy faranya kilotol szeretnek megszabadulni, nem tobbtol. Napi 600-800kcal-t eszek. 166-7 cmhez vagyok este 46-47kg es a vegcelom 45kg. Hogyan erjem el?

2017. nov. 19. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sehogy +7-et kéne felszedned.
2017. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%

Szia! Én is azt csináltam, amit te, összesen 5 kilót fogytam, de Nagyon lassan, jó szarul is néztem ki, mint egy csontváz, plusz 4 hónapig nem volt ciklusom, most is 2 napos és alig. Szóval szerintem ne csináld, mert nem jársz vele jól. És lehet, hogy most még csak 1 kg, de aztán még egy és még egy és még egy lesz, nagyon nehéz leállni. De ez a te dolgod, nem szólok bele, nem is ez volt a kérdés.

Én most a Healthy Skinny Girl Dietet fogom csinálni, én szeretem (ált. hétköznapokon tartom), ajánlani tudom. Nekem segít rendszert vinni az étkezésembe és nem zabálni. Emellett szerintem sportolj valamit, én futógépen futok heti 4-szer, ezen a héten 7 km-t fogok. Jól lefáraszt, könnyen elalszom és edzés után már nincs is étvágyam. Ha nincs erre lehetőséged, írd be Google-ba, hogy 'ana workout' és kidob jópár sok kcalt égető edzést.

Remélem, tudod mit csinálsz! Sok sikert!

2017. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1 kilot? Menj el wc-re... ennyit egy nap alatt is ingadozik mindenkinek a sulya. De amugy meg inkabb hiznod kene, mit ersz el, ha fogysz egy kilot? Annyi meg se latszik, ellenben majd minden bajod lesz az alultaplaltsagtol, ha eddig meg nem volt.
2017. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bulimic Royalty ***** válasza:
5%
Mondjuk minden másnap vidd le a kcal-t 500 kcal-ra.
2017. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Inkább ne is egyél egyáltalán.. ilyen hülyéket.
2017. nov. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Aha... a 45 utan majd a 43 lesz a cel, mert meg mindig latsz magadon zsirparnakat, aztan a 42, mert hogy' nez mar ki a tokad, aztan... aztan mi lesz? Belehalsz, az lesz, arccsontra feszulo borrel fogsz infuzion logni elotte, leallo szervekkel.


Anorexias vagy, menj pszichiaterhez!

2017. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj az iskola orvossal, a tesi tanárral, egy táplálkozási szakértővel, vagy egy edzővel a kondi teremben, aki helyre tudja rakni az egészséges testképedet.
2017. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Hánytasd meg magad, kihullanak a fogaid a hajad és voilá!


Nem kell pszichiáter, dehogyis...

2017. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as szarkasztikus volt, azaz viccelődve volt bunkó.

Csak tisztázás képen...

2017. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fogynod, pont jó! Fogadd el magad! Nem néztem meg kalkulátorral, de nekem ez jónak tűnik! Szóval szerintem ne fogyj; minek, amúgyis, az csak a mérleg, az Isten áldjon meg, ne adatok alapján akard élni az életed, hanem érezd jól magad benne! Egy kiló meg tényleg valszeg amúgy se látszana. Nem vagy kövér, jó vagy úgy, nyugodtan maradj úgy.
2017. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!