Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 Kilót híztam a nyári...

Jeverezi kérdése:

12 Kilót híztam a nyári szünet alatt. Mit tegyek hogy egy hét alatt sokat fogyjak tanévkezdésre?

Figyelt kérdés

Június közepétől vagyok itthon és sajnos sokat híztam 12 kilót. 19 éves múltam tavasszal férfi vagyok és most lesz egyetemen tanévkezdés és jó formába akarom hozni magam.


Rexetin nevű gyógyszert szedek már fél éve szorongásra és szerintem ez okozta a hízást. De mit tegyek hogy le fogyjak?



2017. aug. 30. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd abba a gyógyszert. Az ilyen szerek mellett szinte lehetetlen fogyni.
2017. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

ne hagyja abba a gyógyszert, ha a pszichiáter elrendelte, okkal tette, és légyszives ne táplálj a fejébe ilyen hülyeségeket, hogy lehetetlen mellette fogyni. ez nem igaz.


1 hét alatt nem fogsz sokat fogyni, de november végére ledobhatod simán, semmit nem fog változtatni a 12 kiló, hidd el. hajrá, és vigyázz magadra.

2017. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
12:54! Làtom nem èrted. Ilyen kèszìtmènyek annyira megzavarjàk a szervezetedet, hogy fogyni mellette szinte nem lehet. Tudod hàny ilyen ember van, akik a "dokik" tettek kövèrrè, ès a gyògyszerek miatt egy èletre megnehezìtettèk a fogyasukat?
2017. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jártam pszichológushoz sokáig de annyira szorongtam és izgultam hogy ő javasolta menjek el orvoshoz gyógyszerért hogy könnyebb legyen a pszichoterápia. Nem tudtam megszólalni a ppszichológusnak vörös volt az arcom, remegtem és izzadtam teljesen.


De már szerintem nem kell a gyógyszer mert fél év alatt meg gyógyított ha elhagynám talán fogyhatnék?

2017. aug. 30. 13:09
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Rexetin mellett nem fogsz fogyni. Egyik legrosszabb mellékhatása az antidepresszánsnak.
2017. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj én nem tudom menniy vagy, 12 kiló az elég sok de nem a világ vége. Akár rexetin, akár nem, fogyni úgy kell hogy kevesebbet eszel és többet mozogsz. Valóban lehet hogy nehezebb lesz de ne add fel.

A gyógyszert ne hagyd abba amíg nem mondják! Azért nem szorongsz mert szeded. Ez nem olyan mint a tüdőgyuszi hogy nem jön vissza ha már nem szeded az antibigyót. Reméljük hogy a pszichológus segít. Azért persze kérdezz rá nyugodtan!


Kezdj valamit sportolni, akár futni, az mindenképp jó hatással lesz a szorongásodra is amúgy. Plusz, nem tudom hogyan étkezel de azt is jó lenne átnézni, kihagyni az alapvető problémákat, cukros üdítő, sok pékáru, majonéz, olajban sült izék, édesség. Sok zöldség gyümölcs, az a vitamintartalma miatt nem is hátrányos (szorongás ellen is jó lehet, nekem pl automatikusan kezdődnek a problémáim ha kevés a vas a szervezetemben) másrészt jó hatással lesz a súlyodra is.

2017. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Hagyd abba és szerintem változtass életmódot is.

De szépen fokozatosan, tudom nehéz lesz suli mellett.

Szépen fokozatosan kezdj el mozogni, eleinte próbálj kevesebb cukros ételeket es kevesebb lisztes dolgokat enni, tudom nehéz ez de lehet hogy pont ez az életmód váltás lesz a megoldás a számodra. Ugyanis egy hét alatt nem lehet lefogyni de ha valakinek pl összejön az nagyon nem tesz jót hidd el!!

2017. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

7es vagyok en azer mondtam hogy hagyd abba a gyógyszert mer azt mondtad msr jobban vagy. De lehet az orvost kene meg kérdezni.

Illetve en abba hagynám es meg próbálnám az életmód váltást hiszen sokkal jobban fogod érezni magad a sport mellett es a szervezeted is ha egészségesen táplálkozol!! Fontos a reggeli, ha lehet zöldség stb ne a fornetti meg az ilyen kajak max neha.. utana egy kis gyümölcs tízóraira ha lehet ebédre meleg ételt szinten en ajanlom a levest délután meg amit epp akarsz vacsira meg semmiképp se nasi!

2017. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
reggelire szendvics pl zöldséggel vagy tojas stb, kicsit elírtam
2017. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Annyira gyenge elméjű néhány válaszoló. nem a hízás a mellékhatása, hanem a étvágy növekedése. ezt ki lehet küszöbölni nagyon jól laktató, de fogyókúrába / diétába mégis beilleszthető étrenddel. Ezzel az erővel a fogamzásgátló tablettának is a MELLÉKHATÁS a hízás? ne beszéljetek butaságokat.


A gyógyszert szedni kell, nagyon sok esetben indokolt, a szorongás nem játék, és el kell fogadni. Hízni nem nehéz mellette, ez TÉNY, de fogyni nem lehetetlen, hanem garantált, ha mindent jól csinál a kérdező.


Csak ugye sokaknak könnyű kijelenteni, hogy mellékhatás, meg széttárni a két kezet, hogy én bizony nem tehetek róla.

2017. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!