Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen mozgásforma vált...

Kinek milyen mozgásforma vált be? Mivel fogytatok a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés
Én futni szeretnék, illetve otthon tornázni (teljes testedzésre gondoltam). Hogyan érdemes csinálni? Egyik nap futni, másik nap tornázni? Vagy esetleg futás előtt/után tornázni? Emellett diétázni is szeretnék, már elkezdtem használni a kalóriabázist. 168 cm/64 kg vagyok, 5-10 kg-ot szeretnék leadni.
2017. nov. 24. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nő, 25 éves, ez lemaradt :)
2017. nov. 24. 20:35
 2/4 anonim válasza:

Reggel kerekparozom, delutan sulyzos edzes. Nem eszem semmi buzaliszteset es egyaltalan nem hasznalok cukrot. Sulyzos edzeshez nem art egy edzopartner, vagy le kell menni egy edzoterembe ... egyedul es otthon, hamar abbahagyja mindenki.

Nem figyelem a kulonbozo tablazatokat, sosem allok merlegre ... egyszeruen ha jol erzem magam a boromben akkor jo, ha belenezek a tukorbe es visszamosolygok magamra akkor jo.

Nagyon sok zoldseget eszem, keves gyumolcsot es minden nap eszem hust. Hetkoznap edzes, hetvegen pihi (akkor is sportolok, de az inkabb kirandulas).


Jol erzem magam, jol nezek ki ... en igy elek.

2017. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja es koran kelek es koran fekszem :)
2017. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

High Intensity Interval Training. Velem csodát tett. Nagyon sokáig csak futottam, amivel fogytam valamennyit, de az eredmény nem az igazi. Most 2-3 hónapja futás helyett HIIT-et nyomok, és gyönyörűen tűnnek el a maradék zsírpárnák és jönnek elő az izmok.


Mellé időszakos böjtölök: 16 órán keresztül semmi kaja, a maradék 8 órában eszem.


A kettő kombinációja csúcs. Nem súlyt veszítesz, hanem testzsír százalékot. Nagy a különbség.

2017. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!