Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy alljak vissza az egeszseg...

Hogy alljak vissza az egeszseges eletmodra?

Figyelt kérdés

Tavasszal nagyon jol dietaztam, nyar elejere szep alakom lett. Nem ertem el a tokeletest, de megelegedtem azzal is.

Nyaron mindent osszeettem, de nem nagyon latszott meg, mert mozogtam egy csomot.

Most ahogy eljott a suli teljesen be vagyok zarkozva es tanulok egesz nap PLUSZ egeszsegtelenul eszek.:( ma is nagyon sok kajat osszezabaltam:

Krumplisalata, datolyaszilva, vaniliascsiga, fel pizza es kevesebb mikt egy fel tabla csoki. Emelle 4km-t mozogtam egesz nap:(

Mit tegyek, hogy lealljak az egeszsegtelen eletmoddal? Nagyon durvan akarok dietazni, de max 3 napig megy.


2017. nov. 24. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem megy, mert összevissza eszel mindenféle hülyeséget. Nem tudom, korábban miből állt a diétád, de nyilván nem árt előre megtervezni, miket fogsz enni, bevásárolni hozzá. Ha nehezen mondasz nemet az édességekre, keress egészségesebb, cukormentes alternatívákat. A tanuláshoz is kell energia, ezért ne akard durván lecsökkenteni a bevitt kalóriamennyiséget, inkább enyhe deficitre törekedj. Figyelj arra, hogy elég fehérjét és sok vitamindús ételt egyél, de emellett szedhetsz kiegészítőket is.
2017. nov. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!