Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak vissza az...

Hogyan álljak vissza az egészséges életmódra?

Figyelt kérdés

Szeptemberre végére sikerült lefogynom 33 kg-ot.

Egészséges étkezéssel, mozgással, szóval minden nagyon jó volt.

Aztán jött az október, és megváltozott minden.

Elment a kedvem az élettől is szinte, és csak ehetnékem volt.

Állandóan a cukros ételeket kívántam, majd meghaltam egy szelet sütiért.

Szinte végigettem az októbert, és jött is vissza így pár kg.

Rl vagyok keseredve, mert már a mai napom is egy nagy nulla volt.

Nincs kedvem mozogni sem, semmihez sem, csak ennék.

Mit tehetnék, hogy újból legyen motivációm?



2012. nov. 5. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én igazából főleg gratulálni szeretnék, és csatlakozni a kérdésedhez.

Én csak 15 kilót fogytam, pedig 25-öt kellett volna. Én is egy hónapja küzdök azzal, hogy megőrülök egy kis sütiért, csokiért, na meg ott voltak a nyári fesztiválok is, a leadott 15-ből 5 már visszajött. Nem tudok uralkodni magamon, és nem tudom hogyan álljak neki újra egészséges élni, és lenyomni azt az ötöt ami feljött, aztán még 10-et.

2012. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami nekem mindig bejön, nézegess bodys oldalakat, illetve sikertörténeteket képekkel. Csinálj fényképet magadról, és elemezd, hogy tetszel-e magadnak. Hallgass pörgős zenéket, amikre edzettél, hátha bemozdul valami. Olyan szép eredményt elértél, miért hagynád abba most?
2012. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!