Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék egészséges életmódra...

Szeretnék egészséges életmódra váltani, elmagyaráznátok hogy mukodik? Miket ehetek? Miket nem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 07:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Ugy, hogy eddig teljesen rendszertelenul étkeztem. Ettem ossze vissza..

Fel8-4 ig dolgozom hetkoznap.

160cm 61kg. 24 éves nő vagyok.

Elkezdtem 2 hete heti 3 nap tornátni youtube os videokra. És beszereztem egy elliptikus trénert.

Szóval a mozgást azt rendszeresítem az életemben.

De az étkezéssel bajban vagyok!!

2016. jún. 20. 07:47
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


-kb így.

2016. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Probald meg lecserelni a feherlisztet es a cukrot. Hasznalj helyettuk teljeskiorlesu lisztet es xilitet, eritrit stb. Egyel sok zoldseget, gyumolcsot, feherjet. Etkezz valtozatosan, hogy ne unj ra es ne add fel. Napi 5szor egyel kis adagokat.
2016. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagy téma s személyre szabott étrend kell, ha igazán egészségesen és jólesően akarsz étkezni. Honnan is tudhatnám, hogy neked hány s mekkora étkezés való, s több szénhidrát vagy több zsír? Ez nagyon emberfüggő.

Van, akinek el kell hagyni a glutént vagy a laktózt, mert érzékeny rá vagy nem, de nem jó neki, a sima cukor senkinek sem jó, s a rendes, normális ételek is sokkal jobbak, mint a sok ipari összetevős s agyonfeldolgozott izék.

Sokféle jó életmód van, nem egy. Kinek egyfajta vegán étrend jön be, kinek pl. a ketogén, de még ezeken belül is van sok-sok műfaj (s van metszetük is, de az már durva).

Olvass utána sokat, tapasztalj, próbálj a testedre hallgatni.

2016. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!