Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A borsófehérje sűrűségre kb....

A borsófehérje sűrűségre kb. hol állhat, mihez viszonyítsam? Egy teáskanálnyi mennyiség belőle

Figyelt kérdés
most fogok ajándékba kapni 200g borsófehérjét, és arra gondoltam hogy ilyen kis mennyiségben apránként felhasználom, pl. mint egy teáskanál néha beépítem a vacsiba, ha nem elégséges vagy szegényes ami épp itthon van. kérdés hogy ez milyen állagra és mennyit számoljak egy teáskanálhoz? (inkább vagyok kalóriaszámlóló mint makroméregető)
2017. nov. 25. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy púpos leveses kanál tejsavó fehérje olyan 20-25gramm, ez is hasonló lehet.
2017. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
leveses kanál az evőkanál, nem? én teáskanalat írtam. az is nyilván változó, de egy kisebb mennyiség nyilvánvalóan
2017. nov. 25. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
egy teáskanálnyi kb 4-5 gramm lehet
2017. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. nov. 25. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt a mennyiséget el is fújhatod a konyhában, meg se fog látszani... Semmi értelme 4-5 grammokkal vacakolni. A borsófehérje meg külön érdemel egy misét...
2017. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!