Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni?

Hogyan tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
162 cm vagyok és 67 kg.Én nem látom magamat annyira kövérnek,mégis a rokonság tagjai folyton azt mondogatják hogy fogyjak le.Sokszor eszem keveset,de mindig éhesnek érzem magamat.Hogyan lehet az éhséget elűzni?
2017. nov. 26. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom no vagy e vagy ferfi de valoban ugy 15-20 kilo sulyfelesleg lehet rajtad. egyel minosegi eteleket, figyelj a kaloriadeficitre es sportolj.
2017. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

20 kg felesleg??? Jol vagy?


Kerdezo: amugy nem fogyozni, hanem egeszsegesen kell enni. igyal sokat (napi 2 liter viz), egyel napi 5× egeszseges, minosegi eteleket. Reggelire/vacsira egyel teljes kiorlesu kenyeret, sok zoldseggel. Tizoraira is mehet szendvics, de mertekkel. Egyel vmi gyumolcsot is. Ebedre gondolom azt eszel ami van. Delutan nasizhatsz vmi egeszsegeset. Vacsorara tejtermeket egyel. Ne csokit chipset nasizz, hanem magokat, aszalt gyumolcsoket (mertekkel), gyumolcsoket. Hanyagold a feher kenyeret es a peksutiket. Sportolj sokat.


Amugy jelentos felesleg nem lehet rajtad. Max 15 kg-t fogyjal. De mar 8 kg is latvanyos lenne. Hany eves vagy?

2017. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!