Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szerelmi...

Van itt olyan, aki szerelmi csalódás, társkeresési probléma miatt akar lefogyni?

Figyelt kérdés
Főleg azok érdekelnének, akik nagyobb felesleggel rendelkeznek. Megosztanátok a történeteteket? :)
2017. nov. 20. 17:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
En peldaul nem vagyok egyaltalan tulsulyos de megtortent nemreg hogy azert mert a draga hapsi lelepett szotlanul nem ettem egy honapig.. Ugy neztem mar ki a vegen mint egy zombi... Meg mindig siralmas az erzesem de mar eszek vegre...
2017. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én vékony lány voltam 47kg,de a pasim azt mondta hogy ő a husisabb csajokat szereti,és ezért felhizlalt kb 80 kg-ra
2017. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első, egy hónapig semmit??? Élsz még??
2017. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
1 hónapig az ember vizen is kibirja,egyébként tényleg jó fogyókura..
2017. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De nem lesz rosszul, nem esik össze meg ilyenek? Azért egy hónap sokidő:$

Nekem a legtöbb 18nap volt, első 6 napban még intenzíven mozogtam is(másfél óra per nap edzés), utána már csak sétálni bírtam, utolsó 3 napban meg alig bírtam felkelni az ágyból. Végül kórházba vittek, úgy legyengültem.

2017. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár lehet csak én vagyok nyápic:D
2017. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egy ember 45 napot bir ki eves nelkul, csak viz. 46.nap meghal.. Durva. Ez egy kulonben regi fajta Orosz (orvoslasi) fogyokura... Nemreg olvastam rola. Mikor nem ettem nem tudtam. Inkabb szomorusag miatt nem ettem mert nem volt kedvem hozza. Kibirtam. Nem is vettem eszre ameddig a hapsi be nem allitott es meglatta az allapotomat. Belemgyomoszolt egy kenyeret.. Nem lett beke azonban.
2017. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De ez így hülyeség. Mert mi van akkor, ha én minden 45.napon eszek vmit? Akkor újabb és újabb 45 napokat bírok ki? Nem hinném:D
2017. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
45-dik nap nem eszel hanem zabálsz,az nem számit
2017. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt,hogy a barátom mellett nagyon vékony voltam,de leginkább ő miatta,hogy neki biztosan tetszek. 175cm 54kg, miután szakítottunk már 20. alkalommal és itt végleg és megcsalt és a többi akkor zabálni kezdtem és 65kg-ra felhíztam. Azóta próbálom leadni most 63 vagyok,de szeretnék újra kb 57 lenni
2017. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!