Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam?

Nagyon elszúrtam?

Figyelt kérdés
Egy étrend szerint táplálkoztam már 2. hete. Tök jól ment az egész, de hétvégén a barátoméknál voltunk és nem tudtam magamra főzni. Sok alapanyagot otthon is felejtettem és nem akartam kellemetlenkedni sem, h "bűzlöegetem" a kaját amit főztek. Főleg tésztás kaják voltak és ilyenkor 1-2 szem csoki is bevonódott napi étrendbe... Nincs mentegetőzés, elgyengültem, be is vallom, h ez főleg az én hibám volt. Szerintetek? Nagyon elrontottam? Ma igyekeztem visszatérni a régi étrendemhez, de így mintha nehézkes is lett volna... :D Mit gondoltok? :/
2017. nov. 27. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal hatékonyabb a diéta, ha néha "elhajlik" az ember, mert a szervezet nem hiszi azt, hogy éhínség van, és nem kapcsol takarékos üzemmódba.
2017. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is bele szoktam hibázni a diétába, valóban nehéz a visszállás. Egyszerübb, ha megállom, hogy nem kajálok félre, mert utána még rosszabb. Meg kell találni a megfelelö motivációt, ami visszatart. Egyébként, ha nagyon nem bírok a kajával, szoktam inni egy kávét édesítövel, az segít, utána nem vagyok éhes.
2017. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egy előre megírt, személyre szabott étrend alapján kajálok. Nem mondhatom azt sem, h éhezem, mert jó adagok vannak a kajarendbe és sosem voltam éhes... Csak ez a hétvége volt rossz, h nem tudtam magamra főzni és anyósjelöltet nem akartam olyannal traktálni, h most azért mert én másként eszek, ezért külön főzőcskézek magamnak... Lehet kifogás, de nem akarom, h valaki azt higgye, h "speckó" vagyok és azt keltsem benne, h ők "rossz" kajákat főznek... Mindegy, igyekszem a továbbiakban valahogy kordában tartani a dolgokat, csak most picit lelkiismeret furdalásom van és úgy érzem, h elcsesztem ezt a 2 hetet :/
2017. nov. 27. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Holnap folytasd a rendes "étrend" szerint. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Egy nap nem a világ vége.


Amugy mindenki elgyengül időnként.

2017. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem az ilyen napok után szokott beindulni a fogyás. Ne aggódj, néha muszáj bűnözni.
2017. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez 2 nap volt xd :D De köszönöm a pozitívumokat! :)
2017. nov. 27. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

A két hetet csak akkor tudtad volna elrontani ha a két napban megeszel vagy 15ezer kalóriát.Biztos nem ettél annyit, egy kis bűnözés belefér, na meg lehet nem ettél sokat csak mást.

Ne aggódj, folytasd amit elkezdtél.

2017. nov. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!