Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ami lement, visszajött,...

Ami lement, visszajött, hogyan tovább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 (par honap es 16) eves lany vagyok, 170 cm, a nyaron fogytam 7 kilot koplalassal es heti egyszeri tornaval, ekkor voltam 68 kg.

Mara mar ujra 75 kilo vagyok, szoval szeretnek kb 60 kilora lefogyni.. igy ereznem jol magam a boromben. Milyen edzesformakat tudnatok javasolni? Miket egyek miket ne? Egyek kevesebbet? Vagy az is vissza fog ujra jonni? A minden napos edzes nem megy,messze jarok suliba, altalaban 4-5re erek haza es aztan meg tanuljak stb. Valaszokat koszonom!!💘



2017. febr. 18. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig el szoktuk mondani, hogy a koplalás nem jó. Igen, ahogy írod, egyél kevesebbet. Van néhány fogyis oldal, ahol találsz 1200 kalóriás étrendeket. Azokból válogass! DE! Ha elérted a 60 kilót, az nem azt jelenti, hogy onnantól bármit és bármennyit ehetsz. Ha így teszel, megint hízni fogsz. Annyi fog változni, hogy a napi 1200 kalóriát felviheted mondjuk 1600-ra vagy 1800-ra. Ezért szokták mondani, hogy életmódváltás. Meg kell békélned a gondolattal, hogy nem ehetsz korlátlanul. Néha belefér persze, de mindig nem.
2017. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 naponta eleg lenne 45perc torna ? Nyárra lemenne min. 10 kg?
2017. febr. 18. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Torna nélkül is fogni fogsz, ha visszafogod az étkezést. De két oka is van annak, hogy érdemes mozogni. Egyrészt kalóriát égetsz vele, másrészt kevesebb izmot veszítesz, hiszen a szervezet azt tapasztalja, hogy "hűha, szükség van az izmokra, ezt nem bonthatom le!". Heti 3 edzés elegendő. Havonta kb. 2 kiló fogyással számolhatsz, ha egészségesen akarod csinálni. Ezt azt jelenti, hogy nyárra valószínűleg nem éred el a 60 kilót, de lényegesen karcsúbb lehetsz, mint most.
2017. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!