Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti háromszori étkezéssel,...

Heti háromszori étkezéssel, sok gyümölcs és zöldség fogyasztással, heti háromszori tesivel és plusz itthoni mozgással le tudnék fogyni 60 kg-ra?

Figyelt kérdés

175 cm és 75 kg vagyok ,nagyon vastag a derekam és a combom is ezért le szeretnék fogyni

15/l



2017. nov. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Háromszor eszel mit és mennyit? És mennyit/mit mozognál otthon?
2017. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mit eszel a három alkalomkor? Mennyit mozognál? Nehogy hetente egyél háromszor... Napi 3x és keveset
2017. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát mostanában eldöntöttem hogy keveset eszek és fogytam a combombol és amikor ez történt a suliban ettem egy szendvicset és otthol is annyit ettem ,és mostanában nagyon sok almát ,mandarint és narancsot is eszek+uborkát és paprikát


Van szobabiciklim,nyújtó szalagom és taposó gépem gondoltam ezeket használnám és csinálnák este pl 50 felülést,fekvőtámaszt és google playben letöltött gyakorlatokat

2017. nov. 28. 18:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Buttoks workoutot csinálok most google playből és érzem hogy van már izomlázam
2017. nov. 28. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Jaj. Ne csak 3x egyel egy nap! A lényeg hogy egészségesen egyel! Én most vettem étrendet, hát annyit kell enni, és fogyok... Mivel egészséges.

Rendes olaj helyett kókusz zsír, oliva olaj, kókusz olaj!!!

Kenyér helyet, szénhidrát csökkentett kenyér vagy teljes kiőrlésű. A lisztet felejtsd el!!! A gyümölcsöket se vidd túlzásba, este ne is nagyon edd.. és paradicsomot se egyel este már! Ubi az mehet, az nagyon jó, abból lehet sokat enni is.

Napi minimum 3liter vizet igyál, de neked többet kéne. 20kg/1liter víz amúgy..

Naponta vigyél be sok fehérjét, az is segít.

Én már nyáron ezt csináltam, fogytam is de abba hagytam...erre vettem egy jó drága étrendet amit már banok mert sok olyan van amit már eddig is tudtam.

Napi 5x kaja meglegyen!!! Reggeli az nagyon fontos, ebed is, vacsora is. Közte mehet egy szelet zéró bár csoki, alma,pufi rizs, natúr joghurt vagy zsírszegény.

2017. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!