Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy jöjjek ki belőle?

Hogy jöjjek ki belőle?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyozni, kicsit tulzasba is estem (600kcal/nap), egy het alatt egy kilot fogytam. Viszont moat mar meg szeretnèk allni, hogy jojjek ki? Ha rendesen elkezdek enni felek hogy megint hiznek, viszont ha ezt folytatom tovabb fogyok

Kerlek segytsetek, mondjatok valami oylan modszert ahigy kijohetek ebbol,de nem hizok



2017. nov. 28. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
És mi lenne ha -- kapaszkodj meg -- csak valamennyivel több kalóriát ennél és úgy beállítanád azt a testsúlyt, amit akarsz?
2017. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiteles, amit most írok, szóval ne alapozz erre, de van egy ötletem.

Naponta sokszor[minimum(!) 6x] egyél, nagyon keveset. Úgy, hogy először annyit, amennyit jelenleg(600kcal), csak elosztod sokra. Aztán hetente felviszed x kalóriával a napi bevitelt, mondjuk 100zal. De a lényeg, hogy egyél minél sűrűbben, mert az gyorsítja az anyagcserét.

Na, és annyi, hogy így viszed mindig egy kicsivel feljebb, addig, míg eléred a számodra szükséges napi bevitelt, mondjuk 1800kcal(csak mondtam vmit). És akkor azt tartod, mellette(amint elérted ezt és nem viszed már feljebb) elkezdesz sportolni. Így szépen tudsz súlyt tartani, formásodsz stb.

Már ha eddig nem tetted, de mondom, csak egy ötlet.

2017. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!