Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem veszik észre, hogy...

Miért nem veszik észre, hogy fogytam?

Figyelt kérdés

65 kg-ról 55 kg-ra fogytam, de csak a szüleim és a párom vették észre, a barátaim nem.

65 kg-osan is arányos voltam, mert nem hízom hasra, de azért kicsit elkeserít ez. Mással volt ilyen?

165 cm, 24N


2017. nov. 29. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem észrevették, csak nem említették meg. biztos hogy látszik a különbség, 10 kg nagyon sok.


én is közel 10 kg-t fogytam, bár én 80ról 70re, több volt a felesleg.. mindenemen látszik, a ruháimon főleg... :D viccet félretéve az arcomon látszik leginkább. szóval nem mindenki említi meg hogy jéééééé te fogytál?! :O illetve aki napi szinten találkozik veled, és annyira nem látványos (nem tudom, mennyire voltál husi), annak nem feltétlenül tűnik fel...

2017. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Vagy féltékenyek:) Nekem is van ilyen "baráti" köröm :D
2017. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny, lehet nem ilyen megjegyzős típus, lehet hogy ha még nem cseréltél ruhatárat akkor nem látszik meg úgy. Amúgy ne is törődj ezzel, a lényeg, hogy fogytál, önmagaddal legyél jóban! ;-)
2017. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy te nagyobb jelentőséget tulajdonítasz ennek, mint ők. Egyszerűen nem foglalkoznak vele különösebben.
2017. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
vagy annyira nem feltünő, mert látnak minden nap és hozzászokott a szemük az új kinézetedhez.
2017. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam megjegyzéseket tenni mások súlyváltozásaira, mivel bármi állhat a háttérben; meg igazat megvallva, nem is igen figyelem mások súlyát, barátaimmal sem azért tartok fenn kapcsolatot, mert x kg-ot nyomnak.
2017. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!