Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék lefogyni, ti...

Nagyon szeretnék lefogyni, ti milyen módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 23:42
 1/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem a ZK-kúra nagyon bejött!!! Hetente 1 kilót fogyok mióta elkezdtem, és közben a hangsúly az élményeken van. Én bárkinek szívesen ajánlanám, nagyon jól személyre szabható. Nézd meg, próbáld ki, szerintem nem fogsz csalódni.:) Itt mindent megtudhatsz a módszerről:

[link]


Hajrá, és sok sikert!

2017. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, motivál-e valami? Ha csak simán divatból fogynál pár napig, akkor semmi értelme..ha gusztustalan kövér vagy, de szeretnél pasit, akkor bizony más a helyzet..


Először is vegyél egy megbízható,pontos digitális mérleget.

Aztán a magasságod, korod, nemed, napi igénybevételed alapján döntsd el, mennyi az annyi..

...mert nem mindegy, hogy öt kilótól, tíz-húsz, vagy ötven kilótól akarsz megszabadulni...úgy, hogy éhezel, vagy kulturáltan, soha nem éhezve, lassan fogyva..


addig nincs értelme bármit is javasolni.


szóval mi motivál?

2017. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kalória számolás ami hosszú távon is jól működik. Megtanulod mi mennyi,és változtatsz az étkezési szokásaidon. A kalória bázis nevű oldalon ez már nagyon egyszerű.
2017. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámolás! Ez tuti módszer, hatékony és hosszú távon is lehet tartani. Igazából ha okosan csinálod, koplalni se kell, igazából bármit ehetsz, mármint a kalória kereteden belül. Az extremitásokat úgyis belátod, hiába kellemes a fele kalóriát leenni csokiból, utána úgyis éhes maradsz.

www.kaloriabazis.hu - próbáld ki! Én így fogytam lassan 18 kilót 1,5-2 év alatt. A csodákban ne higgy, heti 1-2 kilónyi fogyás max extrém túlsúly (100-120 kiló és fölötte) lehetséges.

2017. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, mit NE csinálj! Én úgy fogytam 28kg-t, hogy 6 napos böjtöltem. De nem egyszer, hanem 8x egymás után úgy, hogy közte 1 napot ettem 800kcalt! Meg mellette hajtottam magam, amennyire bírtam(hát nem sokat). Majdnem.. Kórház lett a vége, de csak simán orvos. Alig bírok visszaállni(még most se) normális étkezésre, hiába van előírva az orvosi étrendben, hogy "fél 11 fél alma", ha a félnek a fele sem megy le..

Csak jó tanácsnak, ezt semmiképpen ne csináld, sokkal rosszabb utána. Arról nem beszélve, hogy csontritkulásom lett, megvékonyodtak a csontjaim, ennek hatására összementem 4 centit, pedig amúgyse voltam magas:D

2017. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!