Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől fogok fogyni vagy hízok...

Ettől fogok fogyni vagy hízok inkább vagy súlyttartok?

Figyelt kérdés
Hétköznap ugye az 5 nap koplalok tehát max. 1000 kcal hétvégén meg eszek rendesen tehát reggeli bundáskenyér ebéd pl. sült krumpli rántott hús aztán milka este vacsorára tejbegríz tehát biztos 4000 fölött lesz szombat és vasárnap. Ettől hízok vagy nem?
2017. nov. 30. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hízol de lassan.Tudni kéne hozzá a kalóriaszükségleted és az aktivitásod korod súlyod nemed.
2017. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy biztos...a szervezeted hazavágod...persze nem azonnal, de biztosan. Ezt az összevisszaságot a gyomor előbb-utóbb nem bírja, és feladja...


a kérdésedre válaszolva inkább hízol...ugyanis a szervezet vészüzmmódban dolgozik, mert az öt nap ezer kalóriával nagyon kevés.

minden nap 1300kcal már stabil üzem lenne..és súlyt-tartanál..akármilyen a nemed, korod, napi tevékenységed.

2017. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hízni fogsz. Hét közben le fog menni valamennyi, de az hétvégén visszajön. Koplalaskor a szervezet belassítja az anyagcserét, így védekezik a drasztikus koplalás ellen. Amint tápanyagot kap, raktározni fog méghozzá zsír formájában

Egyre kevesebb megy majd le hétközben és egyre több jön majd fel hétvégente. Garantált elhízás a vége.

2017. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor hogy csináljam? De mindenféleképp hétköznap nem akarok sokat enni hétvégén pedig igen. 17 éves lány vagyok 78 kg és 165 cm. Nem szoktam sportolni csak naponta egy órát sétálok összesen. Hogy csinaljam akkor hogy fogyni is tudjak?
2017. nov. 30. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Igy pedig nem fog menni. 1200-1500kcal/nap (az sok ha okosan osztod be én 600ból ettem tegnap salátát csirkét karfiol levest kávét) +mozogj annyit,hoy legyen minusz 500mondjuk igy olyan mintha 800-1100 menne be mert égetsz 500-at. Gondolom kevésnek érzed ahogy most eszel azért a hétvégi dözsöls,igy viszont a kettő között lennél.
2017. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

4-esre a kérdezőnek:


úgy is lehet fogyni, vagy súlyt tartani, hogy csak fekszel egész nap, és a mozgás abban merül ki, hogy elballagsz a közértbe megvenni az aznapi tápot.


nem kell sportolni, ha nem szeretnél. persze ennek az az ára, hogy csak annyi élelmet vihetsz be a szájacskádba, ami pont elég az életbenmaradáshoz.


Ha láttál már kórházi ebédet-vacsorát, akkor tudhatod hogy az nem azért olyan kevés, mert ellopják a java részét, hanem az a fekvő betegnek pont elég..még talán 900 kcal sincs, és nem is kell.


Persze ha te szeretnél hétvégén továbbra is bőségesen falni, akkor tedd...a hétközi éhezésnek még az is a hátránya, hogy székletproblémáid is lesznek...vagy fosol, vagy betonkeményet szarsz.


És ha így haladsz, akkor pasi sem lesz körülötted, mert olyan szép kövér leszel.


te döntesz.


Éltem olyan országokban, ahol a hastánc nagyon sikeres..én beájultam a szék alá, mert borzalmas kövér nők rázták a hájat magukon. A helyi pasik imádják a kövéreket.


fene a gusztusukat..

2017. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
165cm vagy és 78kg? Hát akkor meg pláne eszedbe ne jusson azt a módszert követni, amit leírtál. Ha hétköznap kevesebbet eszel, de minőségi kaját, hétvégén belefér több is(azért ne korlátlan zabálásra gondolj), de cserébe bizony tornázni kell. Ha már beiktatsz napi fél óra futástlegalább a zabálós napokra, mindjárt előrébb vagy, a mozgás ugyanis gyorsítja az anyagcserét is. De a gyomtod egy idő után tuti kikészül. És nem akarlak elkeseríteni, de ha neked ilyen fontos az evés, nem histem hogy tudnád tartani az 1000kcal diétat. Szerintem gondold ezt át.
2017. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!