Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le tudok egy...

Szerintetek így le tudok egy kicsit fogyni?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy egészségesen szerernék fogyni, nem éhezéssel.

Mai napom így nézett ki:


Reggel evés, ivás előtt 10 perc kardio, aztán fél liter zöld tea, majd a suli melletti pékségben vettem egy meggyes péksütit (utazom a suliba).

Aztán tízórai gyanánt kb. 30 g natúr földimogyoró.

3 óra körül ebédre egy tányér zöldségleves, egy Rio Mare mexikói tonhalsaláta, pár salátalevél és teljes kiőrlésű kenyérből egy szelet.

Ezután 2 óra múlva 30 perc kardio és erősítés keveréke.

Vacsorára egy alma és 1dl szójatej.

Este lefekvés előtt 15 perc jóga.


Lehet, hogy egy kicsit zavaros, de csak a véleményezésre vagyok kíváncsi, hogy ez így ér e valamit.

168 cm

56 kg

15/L



2017. nov. 23. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy ebéd után megettem 2 naspolyát- nem mintha sokat nyomna a latba...:)
2017. nov. 23. 19:09
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Miért akarsz fogyni 186 cm és 56 kg súllyal? Melyik idióta filmben láttad, hogy ez kövérség? Melyik idióta barátnőd rágja a füledet? Melyik idióta fészbuk oldalon láttad ezt? Ha most nekiállsz fogyózni, nem lesznek normális melleid. Ahhoz zsírszövet kell, ha viszont már vannak, akkor a fogyás-hízás váltakozásától 20 éves korodra a térdedig fognak érni. Ezt akarod? Szard már le a mások véleményét! Érezd jó magad a bőrödben, egyél, igyál (mértékkel) és azok legyenek finomak, nem ilyen szójatejes baromság. Az emberi szervezet úgy van összerakva, hogy mindenevő. Egyél húst, édességet, gyümölcsöt, mindent ami finom. Persze nem mázsaszámra.
2017. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Hat azert nem vagyunk mindenevok..sőt.... ez oltari nagy hulyeseg volt !
2017. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második, amit a kérdező csinál, az mindenevő étrend. Csak a vegán és a zerocarb az, ami nem mindenevő. Sok mindenevő állat van s ők sem esznek pl. csokit :D

Ráadásul pont van benne hús is, gyümölcs is, édesség is... Nem mintha egy jó étrendbe bármelyik kellene. Mind eléggé opcionális.


Elég kalóriaszegénynek tűnik az étrend, kérdező, de persze így csak a leírás alapján nem tudom, milyenek a makrók s milyenek az igényeid.

Fogyni bizonyára fogysz ennyivel, hisz sehogysem sok és mozogsz is.

2017. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!