Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt tudok...

Így mennyi idő alatt tudok lefogyni 12 kg-t?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem a legegészségesebb fogyókúra,de ez most nem érdekel,csak az,hogy leadjam a súlyfeleslegem.

163 cm vagyok,és 67 kg.

-Reggeli:fél 6-kor,bőségesen,sokféléből(kenyér(rozs) vagy pírítós,egy kevés vaj,sovány felvágott,zöldségek,uborka,retek,saláta,paprika,paradicsom,esetleg egy kis lekvár,tejeskávéval)

-Délután 1 óráig még meg eszem a suliban 2 szendvicset,ami sovány felvágottból áll(zöldséges sonka,ilyesmik),és valamilyen zöldséggel.

-Miután haza értem,fél 3-kor,eszem az itthoni kaja felét,ami diétás(főzelék,leves,saláta husival),de csak minimálisan.Néha kihagyom ezt,és helyette csak gyümölcsöt és joghurtot eszem.

-Késő délután és este már csak akkor,ha nagyon megéheznék,és akkor is csak gyümölcsöt vagy zöldséget nyersen.

Mindennap megiszom 3 liter csapvizet,és zöld teát is.

-Mozgás:heti 4x 1 óra futás,közepes tempóban.

Légyszíves,a kérdésemre válaszoljatok!

Köszönöm.


2010. jún. 1. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Igy nem fogsz lefogyni.

Rozskenyér egészséges ugyan, de jobb a teljes kiörl. A pirítós rossz, amit meg lehet pirítani, az a kenyér kerülendő. A teljes kiörl. kenyér nem pirul meg. A levárnak a látványa is kerülendő.

A délelőtti 2 szendvics mennyiségre nem olyan sok, szénhidrátban viszont rengeteg, hiába eszel sovány felvágottat, nem a felvágott hízlal, hanem a kenyér.

Vigyél magaddal salátát, gyümölcsöt, sajtot paradicsommal, joghurtot.

Az ebédet edd meg normálisan, semmiképp ne hagyd ki. Kerülendő viszont a liszttel (rántás, habarás) telenyomott főzelék és leves, meg persze a levestészta.

Húst és salátát bőven egyél ebédre és vacsorára is, vacsorára kevesebb hús, vagy hús helyett sonka, sajt, virsli is jó.

Gyümölcsöt uzsonnára is ehetsz.

2010. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!