Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le minnél...

Hogyan fogyhatok le minnél hamarabb legalább 20 kg-ot?

Figyelt kérdés
Úgy ,hogy még a mai napig szopik a 23 hónapos lányom és én a szoptatás miatt nem hogy fogynék hanem hízok.Addig diétázni sem tudok.Tejem van bőven.Tanácsok?
2010. jún. 2. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak max. pár hónap lehet hátra a szoptatásból, azt már várd meg. Szerencsés vagy, hogy ennyi ideig tudtál szoptatni.
2010. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
2 évesen épp itt az ideje,hogy abbahagyd a szoptatást és rendbetedd magad.
2010. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 hónapos a fiam, én is szoptatok. Rajtam 30 kiló súlyfelesleg volt a szülés után, most 5 kiló minusznál tartok. Én a szülés után nem ettem cukrot, és amikor tehettem, teljes kiörlésű kenyeret ettem. A vacsorákat felváltottam salátákra, egy kis sonkával és sajttal öntet nélkül. A tízóraim egy gyümölcsjoghurt, az uzsonnám egy alma, vagy annak megfelelő mennyiségű gyümölcs. És naponta legalább két óra séta a gyerekekkel, plusz fél óra kismama torna. Hogy gyorsan lehet-e fogyni tőle, azt nem tudom, de az eredmény tartós marad, az biztos, mert mindent eszem a cukros kajákon kívül. Ja, és csak vizet vagy teát iszom, azt is cukor nélkül. remélem tudtam segíteni! A szoptatáshoz gratulálok!
2010. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!