Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le legalább...

Hogyan fogyhatok le legalább 5 kg?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok 156 cm 63-64 kg. Ugy szeretnék fogyni hogy ne koplaljak(ne álljak le a növésben). Most igy étkezek reggel gyümölcsök,virsli,sonka,párizsi kenyérrel, ebéd amit anyu főz(ezen nem tudok változtatni,általában pörkölt,rakottkrumpli,tarhonya stb.)Vacsi nator joghurt zöldséggel(de ez is változó) napi szinten 2 órát mozgok de ha tesi van akkor 3-at(1 óra kutyasétáltatás, 1 óra lépcsőzés a suliban)Ja és nem szoktam nasizni csak ha anyu süt valami sütit.Ja és nem szoktam telizabálni magam.Min változtassak hogy fogyjak? Én már 5 kg minusznak is nagyon örülnék. Ja és ha lehet olyan fogyózást mondjatok hogy ne szedjem vissza.
2010. febr. 3. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Ne reggelire edd a gyümölcsöt hanem vidd a suliba,mad jó lessz tízóraira,egyébként jó a reggelid.

2.Nyugodtan edd azt amit anyukád főz,(csak a pörköltet köretnélkül uborkával,rakott krumplit kolbász ,és kenyér nélkül stb.

3.a vacsi jó.

4.iktass be egy uzsonnát (sovány felvágott zöldséggel,vagy gyümi).

5.igyál sok folyadékot,cukor és szénsavmenteset.

Ennyi.Sok sikert.

2010. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!